Drogas e-veikals saņem apbalvojumu!

Mums ir iemesls lepoties, jo Latvijas interneta veikalu konkursā „Latvian eCommerce Awards 2022” Drogas e-veikals guvis uzvaru nominācijā „Preces mājai un personīgajai higiēnai”.

Pieaugošā interese par iepirkšanos internetā arī mūs mudina arvien attīstīt un pilnveidot sava e-veikala darbību. Saņemtais apbalvojums apliecina, ka mūsu klienti novērtē ērtu un patīkamu iepirkšanos, tāpēc sakām lielu “Paldies!” ikvienam, kas iepērkas www.drogas.lv!

Aptaujā piedalījās vairāk nekā tūkstoš respondentu, kuri pēdējo sešu mēnešu laikā bija veikuši vismaz vienu pirkumu internetā. Kopumā pētījumā tika iekļauti vairāk nekā 500 e-veikali. Izpēti veica starptautisks pētniecības uzņēmums „Kantar TNS”.

Konkursu “Latvian eCommerce Awards” organizēja digitālā mārketinga aģentūra “iMarketings.lv”. Konkursa mērķis ir veicināt e-komercijas attīstību Latvijā un izcelt labākos interneta veikalus, kas kalpo par piemēru un paraugu industrijai, iedvesmojot pārējos spēlētājus un iepriecinot pircējus ar lielisku iepirkšanās pieredzi.