Iepazīsti jauno Fructis Hair Food Pineapple līniju!

Veselīgu, garu matu noslēpums

Viena mata maksimālais augšanas laiks ir aptuveni 10 gadi. Mati, augot vidēji 0.3mm dienā, var sasniegt 1.2 metru maksimālo garumu, ar noteiktiem izņēmumiem. Bet galvenais jautājums ir: kā sasniegt šo maksimālo matu garumu un kā tajā pašā laikā tos uzturēt veselīgus?

Kad mati ir veselīgi, tie ir mīksti, spīdīgi un viegli ķemmējami. Lielākais agresors veselīgiem, gariem matiem ir ikdienas matu ieveidošanas procesi, kā ķemmēšana, matu taisnošana, žāvēšana ar fēnu, kas vājina matus un beigu beigās rezultē matu nolūšanā.

Lai varētu izaudzēt veselīgus, garus matus, tiem ir nepieciešami stiprinoši produkti ar nepārspējamām, barojošām sastāvdaļām matu spīdumam, gludumam, samazinātai matu šķelšanai un vieglākai matu ķemmēšanai.

Izvēlies garus un veselīgus matus kopā ar Hair Food Pineapple

Hair Food Pineapple šampūns un kondicionieris

Garnier Fructis Hair Food Pineapple šampūns un kondicionieris gariem, blāviem matiem ļauj iegūt spīdīgus matus visā to garumā. Ar barojošiem lipīdiem bagātinātais šampūna sastāvs maigi attīra un baro matus, nepadarot tos smagus! Bet kondicionieris acumirklī atšķetina matus, lai tos būtu viegli izskalot.  

Produktos ir bioloģiskais ananasu ekstrakts un to sastāvs nesatur mākslīgās krāsvielas un silikonus dabiskai sajūtai matos.

Hair Food Pineapple maska trīs-vienā

Garnier Fructis Hair Food Pineapple maska gariem, blāviem matiem ļauj iegūt spīdīgus matus visā to garumā un divreiz mazāk sašķeltus matu galus*.

Šai vienai maskas burciņai ir veseli 3 pielietošanas veidi!

1. Lieto kā kondicionieri: uzklāj pēc šampūna, lai atvieglotu matu atšķetināšanu, nepadarot tos smagus.

2. Lieto kā matu masku: uzklāj mitriem matiem, ļauj iedarboties trīs līdz piecas minūtes un rūpīgi izskalo, lai pabarotu garus, nespodrus matus.

3. Lieto kā neskalojamu krēmu: uzklāj mitros matos rieksta lielumā matu vidusdaļā un galos. Mati ir intensīvi pabaroti un spīdīgi visā to garumā.

*Instrumentāls tests pēc šampūna un maskas lietošanas.

Hair Food Pineapple šķidrais kondicionieris

Tūlītējas iedarbības lamelārais šķidrais kondicionieris Hair Drink Pineapple gariem, blāviem matiem padara tos 10 reizes gludākus* un nodrošina spogulim līdzīgu spīdumu.

Dabiskais sastāvs satur īpaši plānas lamellas, kas aizpilda tukšās vietas matu šķiedrās, sniedzot spīdumu un intensīvi nogludinot matus, kā arī kontrolē pūkošanos.

Lieto pēc šampūna sev piemērotajā devā. Devas ir attēlotas iepakojuma aizmugurē: 1 deva plāniem matiem; 2-3 devas vidējiem un bieziem matiem; +1 deva gariem matiem. Iemasē 10 sekundes un pēc tam izskalo.

*Instrumentāls tests.