Iepazīsti jaunos MIXA serumus jutīgai ādai

Jutīgas ādas īpašnieces lieliski zina, cik apgrūtinoša var izrādīties ādas kopšanas līdzekļu piemeklēšana. Bieži vien produkti, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet piemēroti, beigās izraisa ādas apsārtumu vai kairinājumu. Lai risinātu jutīgas ādas problēmas, Mixa piedāvā trīs komplementārus serumus – visi ir klīniski un dermatoloģiski pārbaudīti, un piemēroti jutīgai ādai.

Interesanti, ka šo produktu sastāvdaļas ir veidotas tā, lai tās varētu brīvi kombinēt – uzklāt kārtās, sajaukt uz plaukstas vai vienkārši uzklāt dažādus produktus uz dažādām sejas zonām. Iepazīsties ar serumiem un to sastāvdaļām tuvāk!

Serums pret ādas nepilnībām ar salicilskābi un niacinamīdu.

Par šo rezultātu ir atbildīgas aktīvās sastāvdaļas: salicilskābe (BHA skābes veids), kas efektīvi samazina lieko sebumu, redzami sašaurina poras un novērš ādas nepilnības, un niacinamīds, kas nomierina apsārtumu un izlīdzina ādas toni.

Serums pigmentācijas plankumu samazināšanai ar Cg vitamīnu un glikolskābi.

Ādas toņa izlīdzināšanās ir pamanāma jau pēc divām lietošanas nedēļām. Tas ir saistīts ar īpaši atlasītām aktīvajām sastāvdaļām – glikolskābi (AHA skābes veids), kas iedarbojas kā maigs pīlings un izlīdzina ādas toni, un Cg vitamīnu, kas padara ādu gaišāku. Serums piemērots jutīgai un blāvai ādai ar pigmentācijas plankumiem.

Serums pret ādas sausumu ar hialuronskābi un pienskābi.

Divu spēcīgu aktīvo sastāvdaļu kombinācija – hialuronskābe un pienskābe – mitrina un nomierina ādu. Hilauronskābe piepilda ādu ar mitrumu, bet pienskābe (AHA skābes veids) izlīdzina ādu un stiprina ādas aizsargbarjeru.

Vairākas ādas problēmas?

Papildini arī savu ādas kopšanas rutīnu ar formulām, kas bagātinātas ar dermatoloģiski aktīvo vielu kombinācijām un piemērotas jutīgas ādas vajadzībām. Serumu formulas izveidotas tā, lai tās var jaukt kopā, lietot vienlaicīgi, vairākos slāņos vai dažādās ādas zonās, tādā veidā palīdzot ātbrīvoties no dažādām ādas problēmas vienlaicīgi. Izmēģini formulu efektivitāti arī uz savas jutīgās ādas – visi trīs jaunie Mixa serumi ir ir izstrādāti medicīniskā uzraudzībā, klīniski pārbaudīti un produktu formulas ir hipoalerģiskas.

Showing > of results