Iepazīstiet greznu mirdzumu un kopšanu ar jauno Syoss Oleo Intense!

Jaunā Syoss Oleo Intense produktu līnija satur īpaši efektīvas formulas, kas prasmīgi izstrādātas, iedvesmojoties no japāņu skaistuma principiem. Āzijas kultūras ietekmē izvēlētās dabiskās sastāvdaļas ir apvienotas ar aminokompleksu – matu struktūru veidojošu aminoskābju maisījumu, lai palīdzētu saglabāt matus stiprus un piešķirtu tiem veselīgu izskatu.

Atklājiet eļļu spēku!

Syoss Oleo Intense produktu līnijas formulas satur Japānas eļļu maisījumu. Šīs vieglās, bet intensīvi kopjošās eļļas sniedz matiem dziļu kopšanu – gludiem un grezni mirdzošiem matiem, kas dāvās jums apbrīnas pilnus skatienus! Ieskatīsimies sīkāk, no kā sastāv šis brīnumainais eliksīrs:

Eļļa, kas iegūta no brīnišķīgā Japānas kamēlijas zieda sēklām, kura pēc nostāstiem ir geišu skaistuma noslēpums: tā bagātīgi satur omega-9 taukskābes un piešķir matiem mīkstumu, vienlaikus novēršot mitruma zudumu.

Sakuras eļļa padara matus īpaši zīdainus, izveidojot ap tiem aizsargājošu slāni, un vienlaikus kopj matus no iekšienes uz āru.

Perillas eļļas izcelsme meklējama Āzijā; tā pabaro matus, kā arī bagātīgi satur antioksidantus, kas palīdz novērst matu bojājumus.

Tamanu koka eļļa ir unikāla matu kopšanas sastāvdaļa, kas ir pazīstama ar to, ka mitrina matus bez smaguma efekta un padara tos mirdzošākus, pateicoties savām gaismu atstarojošajām īpašībām.

Šīs četras eļļas apvieno savas unikālās īpašības, lai sniegtu jūsu matiem nepieciešamo kopšanu, padarot tos kuplus, grezni mirdzošus un samtaini gludus.

Pirms sākam apskatīt jaunos produktus, ir svarīgi pieminēt, ka tie ir radīti, domājot ne tikai par matiem, bet arī par vidi! Tieši tāpēc formula ir vegāniska, un iepakojums radīts no pārstrādātas plastmasas!

Mēs, Syoss komanda, apzināmies, cik svarīgi ir rūpēties par vidi mums apkārt, tādēļ mūsu produkti ir ilgtspējīgi un ražoti bez cietsirdības pret dzīvniekiem.

Syoss Oleo Intense šampūns

Syoss Oleo Intense šampūns sausiem un nespodriem matiem atjauno matus, nodrošinot divreiz vairāk mirdzuma* un jūtamu mīkstumu. Formula bez silikoniem acumirklī vienmērīgi apņem visus matus, neatstājot paliekas vai taukainu sajūtu.

Lietošana: uzklājiet mitriem matiem un izskalojiet. Pēc mazgāšanas ar šampūnu uzklājiet balzamu.

Profesionāls padoms:

1 – Uzklājiet šampūnu tieši matu saknēm, nevis visai galvai, un viegli iemasējiet, lai nodrošinātu spēcīgāku rezultātu.

2 – Rīkojieties atbildīgi! Aizveriet ūdens krānu produkta uzklāšanas laikā.

*salīdzinot ar neaprūpētiem matiem

Syoss Oleo Intense matu balzams

Syoss Oleo Intense matu balzams satur īpaši efektīvas, prasmīgi izstrādātas formulas. Tas atjauno un atšķetina matus, nodrošinot divreiz vairāk mirdzuma* un jūtamu mīkstumu.

Lietošana: pēc mazgāšanas ar šampūnu rūpīgi uzklājiet mitriem matiem, ļaujiet brīdi iedarboties un tad izskalojiet.

Profesionāls padoms: lietojot balzamu, uzklājiet to tieši matu galiem, nevis visai galvai. Kāpēc? Tāpēc, lai pēc mazgāšanas matu saknes neizskatītos taukainas.

Syoss dziļas iedarbības kondicionieris

Syoss dziļas iedarbības kondicioniera prasmīgi izstrādātā formula ir tikpat spēcīga kā atjaunojošajam līdzeklim un ar tikpat ātru iedarbību kā balzamam. Formulā apvienotas koncentrētas aminoskābes un vieglas tekstūras Japānas eļļu maisījums, nodrošinot veselīga izskata matus, kuri ir 20 reizes* izturīgāki pret bojājumiem.

Lietošana: pēc mazgāšanas ar šampūnu viscaur uzklājiet mitriem matiem un izskalojiet. Nav nepieciešams laiks iedarbībai.

Profesionāls padoms: lietojot kondicionieri, uzklājiet to tieši matu galiem, nevis visai galvai.

*salīdzinot ar neaprūpētiem matiem

Syoss Oleo Intense izskalojams atjaunojošais līdzeklis

Syoss Oleo Intense izskalojams atjaunojošais līdzeklis ne tikai pārvērš jūsu sausos matus par spīdīgiem, veselīga izskata matiem, bet arī mainīs jūsu priekšstatus par eļļas līdzekļiem. Atšķirībā no citiem intensīvās kopšanas līdzekļiem, kas satur eļļu, Syoss Oleo atjaunojošā līdzekļa formula ar vieglām japāņu eļļām atjauno matus, tos nepārslogojot. Silikonus nesaturošā transformējošā formula maina tekstūru no eļļas uz krēmu, lai to būtu vieglāk lietot. Krēms rada viegluma sajūtu matos un viegli izskalojas, vienlaikus nodrošinot visas bagātīgā eļļu maisījuma priekšrocības. Greznam spīdumam īsā laikā.

Showing > of results

Par Syoss

Syoss ar savu plašo matu kopšanas, krāsošanas un veidošanas produktu klāstu, vienmēr ievērojot jaunākās tendences, nodrošina profesionālu sniegumu un izskatu kā tikko no salona. Syoss zīmols, kas 1977. gadā Osakā, Japānā, tika radīts kā ekskluzīvs salonu zīmols, saglabājis savu japāņu estētikas mantojumu. Kopš 2008. gada, kad Syoss ienāca pasaules tirgū, tas simbolizē zinātniski pamatotas inovācijas un profesionālu sniegumu apvienojumā ar augstas kvalitātes prasmīgi izvēlētām sastāvdaļām, lai nodrošinātu profesionālu matu kopšanas rutīnu mājas apstākļos. Izmantojot 40 gadu pieredzi, kā arī matu kopšanas un veidošanas produktu līnijas, kas padara matus brīnišķīgi dzīvīgus un piešķir tiem veselīgu izskatu, Syoss vēlas iedvesmot ikvienu ticēt savai individualitātei un spējai justies kā vislabākajai sevis versijai ik dienu. Dodot ikvienam pārliecību par spēju tikt galā ar jebko, kas viņu sagaida. Syoss – skaisti mati kā no salona.