Manikīra un pedikīra instrumenti – kas tie ir un kam tos izmanto?

Rūpīgi piemeklēti un kvalitatīvi instrumenti palīdzēs izveidot manikīru vai pedikīru arī mājas apstākļos. Lai uzturētu nagu higiēnu un novērstu infekcijas, kā arī sakoptu roku un kāju nagus, manikīra un pedikīra procedūras jāveic regulāri.

Turpinājumā norādīti 9 manikīra instrumenti, kas nepieciešami, lai uztaisītu manikīru vai pedikīru mājās:

Nagu šķēres

Nagu šķēres ir svarīgs instruments, kas nepieciešams manikīra vai pedikīra laikā. Regulāri apgriezt nagus ir svarīgi, ja vēlaties saglabāt vispārējo nagu veselību. Vislabāk tos vienmēr turēt īsus, jo tas palīdz novērst slimību izplatīšanos.

Kutikulu atbīdītājs

Kutikulas prasa īpašu piesardzību, lai tās neizžūtu un nekļūtu trauslas. Kutikulu atbīdītājs tiek izmantots, lai atbīdītu un maigi noņemtu kutikulas no nagiem. Ja jums ir izturīgas kutikulas, vislabāk ir izmantot metāla kutikulas spiedēju. Ja kutikulas ir mīkstas, izvēlieties koka atbīdītāju.

Lietošana: Paņemiet kutikulas atbīdītāju un viegli atbīdiet kutikulas un ādu ap naga pamatni.

Kutikulu kniebles

Knaibles ir instruments, ko izmanto, lai apstrādātu aizaugušus nagus, cietas kutikulas un sausu ādu ap nagiem. Tās nodrošina izcilu precizitāti šauru vietu sasniegšanai un ieaugušu nagu apgriešanai. Tāpat arī ļauj noņemt liekos mīkstos audus ap nagiem.

Nagu vīle

Šo rīku izmanto, lai maigi veidotu un izlīdzinātu nagu malas. To izmanto arī nagu veidošanai. Dabīgās nagu vīles ir lieliska izvēle estētiskai nagu kopšanai un dabiskākai sajūtai. Šim nolūkam labi piemērota ir vīle ar abrazivitāti 180.

Lietošana: Pirms vīlēšanas pārliecinieties, vai nagi ir pilnībā izžuvuši, jo mitri nagi mēdz šķelties. Turiet vīli 45 grādu leņķī, sāciet no viena stūra un virzieties uz centru. Pārliecinieties, ka vīlējat tikai vienā virzienā, jo “zāģēšana” uz priekšu un atpakaļ var izraisīt naglu šķelšanos.

Nagu pulētājs

Nagu pulētāja galvenais mērķis ir radīt nagiem gludu un vienmērīgu izskatu. Tie palīdz izlīdzināt uzkalniņus vai nelīdzenumus nagos, veidojot līdzenu virsmu.

Lietošana: Pirms pulēšanas pārliecinieties, ka nagi ir tīri un sausi. Līdzīgi kā ar vīlēšanu, ir svarīgi pulēt nagus vienā virzienā – uz priekšu vai atpakaļ. Izvairieties no pārmērīgas pulēšanas, jo tas var padarīt nagu plāksni plānu. Pietiek ar vieglu nagu pulēšanu reizi mēnesī.

Pēdu vīle

Pēdu vīle tiek izmantota, lai noņemtu atmirušās ādas ārējo slāni, īpaši pēdu apakšdaļā, papēža zonā. Šī procedūra arī palīdz novērst sausu un saplaisājušu ādu.

Lietošana: iemērciet kājas siltā ziepjūdenī 10 minūtes. Kad sausā āda ir palikusi mīksta, viegli notīriet atmirušo ādu.

Koka kociņi

Koka kociņus izmanto, lai atbīdītu kutikulas un koriģētu nagu laku. Sincero Salon piedāvājumā ir kociņi, kuriem ir plakans leņķiskais gals un smails gals. Tos var arī iemērkt nagu lakas noņēmējā, lai notīrītu lieko laku no ādas ap nagiem.

Otas (pēc vajadzības)

Šķiet, ka nagu māksla nekad neiziet no modes – tas ir īpašs veids, kā izrotāt nagus ar unikālu un radošu dizainu. Lai palīdzētu īstenot visas jūsu idejas, Sincero Salon piedāvā augstas kvalitātes un profesionālu nagu mākslas otu klāstu. Šo otu sariņi nesairst, neslīd un vienmērīgi uzklāj vēlamo nagu lakas krāsu. Dažādās otas uzgaļu formas ļauj izveidot dažāda izmēra un formas dizainus. Šīs otas ievērojami atvieglos radošo procesu arī iesācējiem.

Kutikulu eļļa

Visbeidzot, kutikulu eļļa ir svarīga sastāvdaļa. Mitruma atjaunošana kutikulās palīdz novērst nagu sausumu, veicina labāku augšanu un stiprina nagus. Sincero Salon piedāvā trīs dažādas ar vitamīniem piesātinātas eļļas ar jojobas eļļu, E vitamīnu un B vitamīnu.

Lietošana: uzklājiet nelielu eļļas daudzumu uz katras kutikulas un iemasējiet to.