Matu krāsa, kas piestāv visiem sejas toņiem

Matu krāsa ar universālu atspīdumu, kas piestāv visiem sejas toņiem.(1) Bez amonjaka. Ērtai lietošanai mājas apstākļos.

Sievietes zina, ka katram sejas tonim piemīt unikāls skaistums. Tomēr, atrodoties veikalā pie matu krāsu plaukta, ir gandrīz neiespējami izvēlēties toni, kas izceltu tieši Jūsu unikālo ādas toni. L’Oréal Paris iepazīstina ar universālu risinājumu – matu krāsu Excellence Crème Universal Nudes ar universālu atspīdumu, kas piedāvā dabisko rezultātu, kopj Jūsu matus, kā arī piestāv visiem sejas toņiem.(1)

Leģendārā Excellence Crème trīskārši kopjošā rituāla formula, kuru ir iecienījušas 99% sieviešu (2), uzlabotā versijā ir izstrādāta Excellence Crème Universal Nudes matu krāsai, kas nesatur amonjaku un nokrāso līdz 100% sirmo matu.

(1) Pārbaudīts dabiskām matu un ādas toņu kombinācijām, balstoties uz zinātniskām publikācijām. (2) Patērētāju tests 342 cilvēkiem.

Zinātne aiz universāli glaimojošajiem toņiem

L’Oréal Paris, ar mākslīgā intelekta palīdzību, veica testus matu krāsu atspīdumiem uz 111 dažādiem ādas toņiem, kas pārstāv pasaules ādas toņu daudzveidību.(3) Rezultātā tika izvēlēti 9 universāli toņi, kas patiešām piestāv katra sejas toņa unikālajam apakštonim, izceļot katras sievietes dabisko skaistumu.

(3) Pārbaudīts dabiskām matu un ādas toņu kombinācijām, balstoties uz zinātniskām publikācijām.

Excellence Crème Universal Nudes matu krāsa ir pieejama 9 dabiskajos toņos, kas satur universālu “U” atspīdumu, lai piestāvētu visiem sejas toņiem. Universāla atspīduma kombinācija satur:

zelta nokrāsu mirdzumam

pelnu nokrāsu neitralizēšanai

perlamutra nokrāsu dabiskam rezultātam.

Skaistumkopšanas salona iedvesmots matu krāsošanas rituāls

1. solis: Krāsošana. Aizsargājoša krēmveida matu krāsa bagātināta ar Pro-keratīnu un aizsargājošo serumu, lai aizsargātu matus krāsošanas laikā. Krāsas intensitāte saglabājas ilgāk.

2. solis: Attīrīšana. Kopjošs, maigs ph šampūns matu mazgāšanai pēc krāsošanas Saudzīgi attīra galvas ādu un matus no krāsas atlikumiem. Nogludina matus atklājot to mirdzumu.

3. solis: Barošana. Ar vieglo, barojošo masku, kas bagātināta ar keramīdiem, lai barotu matus, nepadarot tos smagus.

Showing > of results