Perwoll atjauno katrā mazgāšanas reizē

Mūsu iemīļotajiem apģērbiem un to augstākās kvalitātes materiāliem ir nepieciešama pienācīga kopšana, lai tie izskatītos kā jauni un būtu uzticama mūsu stila sastāvdaļa. Tas ne vienmēr prasa daudz pūļu un laika, kā tas būtu, ja mēs apģērbus mazgātu ar rokām. Izmantojot atbilstošu mazgāšanas līdzekli, apģērbs ir gluži kā jauns, pat mazgājot to veļas mašīnā.

Perwoll jaunie mazgāšanas līdzekļi ir ideāli piemēroti mūsu apdomīgi un ilgtspējīgi izvēlētās garderobes kopšanai, tādējādi nodrošinot, ka mūsu iecienītākie apģērbi ilgstoši ir kā jauni.

Šīs jaunās produktu sērijas pamatā ir formula: Uzlabota enzīmu kombinācija, kas izlīdzina bojātu tekstilizstrādājumu raupjās šķiedras, kas rezultātā arī atsvaidzina krāsas.

Jauns? Nē, mazgāts ar Perwoll Color veļas mazgāšanas līdzekli!

Atklājiet Perwoll Color veļas mazgāšanas līdzekli ar inovatīvo Tripple Renew formulu – ideālu kopšanas līdzekli krāsainiem apģērbiem!

Šis veļas mazgāšanas līdzeklis ne tikai saudzīgi iztīra apģērbus, bet arī nodrošina vislabāko krāsu un šķiedru kopšanu: tas noņem pūkas un savēlumus, radot gludu un nevainojamu virsmu, un padara krāsas košas, kā rezultātā apģērbi šķiet un izskatās kā jauni. Tas viss apvienojumā ar lielisku aromātu svaigam un tīram apģērbam. Ar šo mazgāšanas līdzekli veļu var mazgāt gan aukstā, gan karstā ūdenī, un to var izmantot pat kā līdzekli veļas mazgāšanai ar rokām.

Padomi labākiem veļas mazgāšanas rezultātiem:

1. Vienmēr apskatiet apģērba mazgāšanas instrukcijas

2. Pirms mazgāšanas atdaliet gultasveļu un dvieļus no apģērba

3. Sašķirojiet pēc krāsas, mazgāšanas temperatūras un mazgāšanas programmas

4. Iztukšojiet visas kabatas

5. Pirms mazgāšanas apgrieziet ar iekšpusi uz āru tumšos apģērbus, džinsus, apģērbus ar zīmogiem, smalka auduma apģērbus  

6. Pirms mazgāšanas aizveriet rāvējslēdzējus, lai aizsargātu pārējo apģērbu

7. Smalko veļu ielieciet veļas maisiņā

8. Izvairieties no veļas mazgājamās mašīnas pārpildīšanas: (sekojiet veļas mazgājamās mašīnas rokasgrāmatā sniegtajiem norādījumiem)

  • Kokvilnas apģērbu programma: atstājiet tukšu dūres izmēra vietu
  • Vieglas kopšanas programma: uzpildiet pusi veļas mašīnas
  • Vilnas programma: aizpildiet tikai 1/4 veļas mašīnas
  • Ātrās mazgāšanas programma: piepildiet pusi veļas mašīnas

9. Ievērojiet uz mazgāšanas līdzekļa etiķetes sniegtos dozēšanas norādījumus.

10. Izvēlieties pareizo temperatūru un centrifūgas griešanās intensitāti

  • Saudzīgs cikls ierobežo veļas maisīšanas daudzumu un laiku, tā sekmējot apģērba šķiedru kopšanu
  • Augstāka temperatūra ir piemērota gultasveļai, dvieļiem, grūti iztīrāmiem traipiem
  • Izmantojiet zemāku temperatūru vilnai, smalku audumu apģērbam un sporta apģērbam

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par augstas kvalitātes dabiskiem materiāliem vai izsmalcinātiem sintētiskiem audumiem, jaunais Perwoll produktu klāsts piedāvā daudzveidīgu izvēli, lai apmierinātu mūsu garderobes dažādo apģērbu vajadzības. Perwoll produktu klāsts nodrošina optimālu kopšanu ikvienam audumam. Tajā ietilpst gan ērti lietojamas kapsulas, gan sporta apģērbam paredzēti mazgāšanas līdzekļi, gan īpaši krāsainiem un smalkiem audumiem domāti mazgāšanas līdzekļi.

Izvēlies savam apģērbam piemērotāko Perwoll Renew:

Perwoll Black – Perwoll Black Color mazgāšanas līdzeklis maigi attīra + atjauno krāsas un auduma šķiedras visām tumšajām drēbēm. Tas viss ir apvienots ar lielisku aromātu, kas nodrošina ilgstošu svaigumu.

Perwoll White – Perwoll Whites mazgāšanas līdzeklis maigi attīra + atjauno krāsas un šķiedras visām baltajām drēbēm. Tas viss ir apvienots ar lielisku smaržu, svaigam un tīram rezultātam.

Perwoll Blossom – Perwoll Blossom Color mazgāšanas līdzeklis maigi attīra, atjauno krāsas un šķiedras visiem krāsainiem apģērbiem. Tas viss ir apvienots ar valdzinošu ziedu aromātu, lai iegūtu svaigus un tīrus rezultātus.

Perwoll Dark Bloom – Jaunais Perwoll Bloom Dark Color mazgāšanas līdzeklis maigi attīra + atjauno krāsas un šķiedras visām tumšajām drēbēm. Tas viss ir apvienots ar valdzinošu ziedu smaržu, lai iegūtu svaigus un tīrus rezultātus.

Perwoll Wool – Perwoll Wool Delicates mazgāšanas līdzeklis maigi attīra + atjauno krāsas un šķiedras visiem vilnas, zīda un smalkiem apģērbiem! Tas viss ir apvienots ar lielisku kašmira pieskārienu, lai iegūtu svaigus un tīrus rezultātus.

Perwoll Sport – Perwoll Sport mazgāšanas līdzeklis novērš nepatīkamas smakas un saglabā elastību visiem sporta apģērbiem! Ideāli piemērots tumšiem un krāsainiem sintētiskajiem apģērbiem. Tas viss ir apvienojumā ar lielisku aromātu, lai iegūtu svaigus un tīrus rezultātus.

Perwoll Caps – ērti lietojamās veļas kapsulas ar inovatīvo Triple Renew formulu – ideāls kopšanas līdzeklis krāsainiem un tumšiem apģērbiem!

Rūpējieties par savu apģērbu un planētu: Sastāvā ir vairāk nekā 90% dabiski iegūtu sastāvdaļu. Mazgāšanas līdzekļa šķidruma pudele ir 100% pārstrādājama un izgatavota no par 50% pārstrādātas plastmasas.

Pārdomājiet nepieciešamību pēc jauna apģērba! Tam ne vienmēr ir jābūt jaunam – Perwoll katrā mazgāšanas reizē atjauno jūsu iecienītāko apģērbu, kā arī lietoto atradumu krāsas un šķiedras

Cilvēki, kuriem prioritāte ir ilgtspējīgs dzīvesveids, Perwoll ir vairāk nekā tikai mazgāšanas līdzeklis. To lietošana apliecina citādu modes pasaules uztveri, uzsverot ilgtspējību un augstas kvalitātes apģērba novērtējumu.