Pharma Oil – iesaka kosmetoloģe!

Es esmu Kristina Urbonaitė, kosmetoloģe. Es strādāju kosmetoloģijā jau astoto gadu un man ir pastāvīgi jāseko līdzi visiem ādas kopšanas jaunumiem, lai atrastu labākos produktus.

Es atklāju Pharma Oil internetā pirms gada. Kas man “iekrita” acīs? Rotaļīgi spilgts iepakojums un zemā produktu cena. Kā speciāliste esmu skeptiska, ka lētās preces tiešām dara brīnumus, tāpēc nolēmu izmēģināt visus tobrīd tirgū pieejamos Pharma Oil produktus un pārliecināt sevi, vai tieši pārliecināties par pretējo.

Pēc sastāvdaļu analīzes mani pārsteidza to vienkāršība un sastāvdaļu daudzveidība, un es biju pārsteigta arīdzan par to, cik tie ir efektīvi. Es sāku lietot prpduktus ne vien pati, bet arī piedāvāju izmēģināt saviem klientiem, īpaši tiem, kuri nevēlējās tērēt daudz naudas ādas kopšanas produktiem.

Mani šī brīža favorīti ir:

SUNSHINE mazgāšanas putas ir perfektā izvēle, lai atmodinātu ādu no rīta un sagatavotu to nākamajiem soļiem. Putas ir piemērotas visiem ādas tipiem un viegli noņem kosmētiku.

COMPLEX sejas toniks – viens svarīgs noteikums: ja nelietojat skābu tīrīšanas līdzekli, toneris ir būtisks jūsu ikdienas rutīnā, lai atjaunotu ādas pH līmeni.

Lieliski piemērots visiem ādas tipiem. 4% niacinamīda toniks, kas palīdz samazināt poras, mitrina un nomierina ādu.

Glow Lowdown sejas maska ar AHA skābēm. Satur glikolu, pienskābi, papaijas enzīmu, balto sēņu un kurkuma ekstraktu. Es ļoti iesaku šo masku kombinētai un taukainai ādai. Un sausai ādai reizi nedēļā, lai piešķirtu ādai vitalitāti un stimulētu ādas atjaunošanos.

Un es nevaru aizmirst Pharma Oil jaunumus, kas uzreiz iekaroja manu sirdi!

SKINERGY krēms ar 3 veidu biopeptīdiem, niacinamīdu un bukohiolu ir nekairinoša augu bāzes alternatīva retinolam. Lieliski piemērots tūlītējai mitrināšanai, un jūs redzēsiet vairāk priekšrocību, ja to izmantosit ilgāk. Pēc šī krēma uzklāšanas āda uzreiz iegūst komforta sajūtu. Mūsu āda ir īpaši dehidrēta un ar bojātu barjeru, tāpēc šis Skinergy krēms ir īsts glābiņš.

Atrast piemērotu līdzekli ādai ar noslieci uz pinnēm ir īsts izaicinājums, bet… ir parādījies krēms PRESS RESET! Cīnoties ar pūtītēm, ādai bieži vien pietrūkst keramīdu, tāpēc tos atradīsi šajā krēmā, kas arī bagātināts ar AHA un BHA skābēm – glikolu, salicilskābi un azelīnu. Niacinamīds farmācijas eļļas produktos ir kā vizītkarte, ko atradīsi gandrīz visos produktos, un arī šis krēms nav izņēmums.

Ļoti svarīgs atgādinājums, ka, lietojot produktus ar skābēm, nepieciešama SPF aizsardzība!

Kā izveidot ādas kopšanas rutīnu?

Agrāk ļoti svarīgi bija izvēlēties sejas ādas produktus atbilstoši savam ādas tipam, taču tas ir gluži nepareizs noteikums. Ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību ādas stāvoklim, nevis tipam, un nesajaukt abus. Analizēsim dažus gadījumus:

PIEMĒRAM:

Klientam ir kombinēta tipa āda, taču tā šobrīd ir dehidrēta, ar bojātu ādas barjeru, un klients bieži domā, ka ir mainījies ādas tips un sāk iegādāties kosmētiku sausai ādai. Tā rezultātā ir izsitumi un nevarat tikt galā ar savu ādas stāvokli, jo ir izvēlējies nepareizu kosmētiku. Ādas tips nemainās, mainās ādas stāvoklis, ko ietekmē vides faktori, stress, diēta, UV starojums, hormonālā nelīdzsvarotība u.c.

Kādu rutīnu es ieteiktu no Pharma Oil šim klientam?

Mazgāšanas putas SUNSHINE ar vitamīnu C un niacinamīdu no rīta un vakarā, kam seko niacinamīda toneris COMPLEX, HYDRA HUG serums un SKINERGY krēms no rīta un vakarā. Katru trešo nakti es slāņotu krēmus: PRESS RESET un virsū SKINERGY; serumus es šajā gadījumā neizmantotu.

Man ir tāda pati āda, tāpēc es pati izmēģināju šo kombināciju.

Taukaina āda – arī rada daudz neskaidrību klientos produktu izvēlē. Āda ir spīdīga, taukaina, un jūs vienkārši vēlaties to nožāvēt un uzklāt pēc iespējas mazāk sejas kopšanas līdzekļu. Tā ir ļoti slikta izvēle, jo taukainai ādai arī ir jābūt mitrinātai – tās nemitrināšana vai žāvēšana liek ādai ražot vēl vairāk eļļas un rada apburto loku.

Izsitumiem vai komedoniem es ieteiktu lietot:

SUNSHINE mazgāšanas putas ar vitamīnu C un niacinamīdu no rīta, pēc tam WONDER toniku, COMPLEX niacinamīda serumu un SKINERGY krēmu.

Savukārt vakaros – mazgāšanas putas SUNSHINE, niacinamīda toniku COMPLEX un PRESS RESET krēmu.

Runājot par sausu ādu – ļoti svarīgi ir nenoslogot to ar pārāk daudzām skābēm.

Šajā gadījumā piemēroti produkti būs: mazgāšanas putas SUNSHINE ar vitamīnu C un niacinamīdu, niacinamīda toniks COMPLEX, dažādi serumi – HYDRA HUG, COMPLEX vai SUNSHINE, kā arī mitrinošs krēms Dew O Metter.

Nakts rutīnā ietilpst SUNSHINE putas, COMPLEX toniks un SKINERGY krēms.

Rekomendēju arī GLOW LOWDOWN masku vienu reizi nedēļā. PRESS RESET krēms būs pārāk stiprs sausai ādai.

Es esmu apkopojusi rutīnas biežākajiem gadījumiem, taču vienmēr ir ļoti svarīgi ņemt vērā daudzus faktorus un, ja neesat pārliecināts, vai šāda kombinācija jums ir piemērota – vienmēr konsultējieties ar kosmetologu.

Lai gan pastāv likums, ka aptuveni 70% no ādas stāvokļa nosaka ikdienā mājās lietotā kosmētika, 30% veido arī procedūras pie kosmetologa. Es vienmēr saku saviem klientiem – ja jums nav laika vai iespēju doties uz kosmetologa procedūrām, vispirms sāciet ar pareizu rutīnu mājās. Un Pharma Oil zīmola sejas kopšanas līdzekļi tam ir ideāli piemēroti.