Pigmentācijas plankumi? Spēle beigusies!

Atklājiet skaistas ādas noslēpumu kopā ar dermatoloģi Annu Bērziņu!

Tumšie pigmentācijas plankumi ir ļoti plaši izplatīta problēma daudziem cilvēkiem. Tie var pazemināt pašapziņu un negatīvi ietekmēt vispārējo emocionālo labsajūtu. “Tumšie pigmentācijas plankumi var rasties jebkurā vecumā – gan bērniem, gan pieaugušiem, jo iemesli hiperpigmentācijai ir ļoti dažādi. Viens no visbiežākiem iemesliem ir saules iedarbība, taču tikpat lielu lomu spēlē hormonālas izmaiņas, ādas traumatizācija un iekaisumi, novecošanās, ģenētiskie faktori, kā arī dažu medikamentu lietošana, ” stāsta dermatoloģe Anna Bērziņa.

Niacinamīds – efektīvai cīņai ar pigmentācijas plankumiem

Pigmentācijas mazināšanai ieteicams izvēlēties ādas kopšanas līdzekļus, kas satur aktīvās sastāvdaļas, kas palīdz cīnīties ar pigmentācijas plankumiem, īpaši niacinamīdu jeb B3 vitamīnu. To izmanto, lai mazinātu tumšos plankumus un sebuma izstrādi organismā, kā arī uzlabotu ādas elastību, taču niacinamīda galvenā funkcija ādas nepilnību apkarošanā ir melanīna ražošanas regulēšana. Dermatoloģe Anna Bērziņa skaidro, ka “niacinamīds samazina melanīna pārvietošanos no melanocītiem uz keratinocītiem, tādējādi palīdz novērst tumšo plankumu veidošanos un izlīdzina ādas toni. Tam piemīt arī pretiekaisuma, ādas barjeru uzlabojošas, antioksidanta, kā arī keramīdus veidojošas un sebumu regulējošas īpašības.’’

Jaunums no L’Oreal Paris – Bright Reveal līnija cīņai ar pigmentācijas plankumiem

L’Oréal Paris Bright Reveal ir invoatīva ādas kopšanas rutīna ar niacinamīdu, kas paredzēta visu veidu pigmentācijas plankumu novēršanai (tostarp, pēc aknes, pēc sauļošanās un vecuma plankumu). Šī līnija ietver līdzekļus pilnai ādas kopšanas rutīnai, kas palīdzēs samazināt esošos pigmentācijas plankumus un novērst jaunu rašanos.

Bright Reveal skābju pīlings vienmērīgam ādas tonim un tekstūrai

Skābju pīlings palīdz uzlabot ādas tekstūru, toni un samazināt hiperpigmentāciju. “Skābes, kas tiek izmantotas pīlingā, noņem ādas virsējo slāni, kurā atrodas pārragotās šūnas un melanīna sakopojumi, kā arī veicina šūnu atjaunošanos, stimulējot jaunu ādas šūnu rašanos un paātrinot veco šūnu nomaiņu un palīdz regulēt melanīna ražošanu un sadalījumu ādā, kas ir būtiski hiperpigmentācijas mazināšanā, palīdzot mazināt esošos tumšos plankumus un novērst jaunu plankumu rašanos,’’ stāsta Dr. Bērziņa. Izmēģini Bright Reveal pīlingu ar 25% skābju kompleksu efektīvai pigmentācijas plankumu samazināšanai jau pēc 2 nedēļām!

Bright Reveal serums pret tumšajiem pigmentācijas plankumiem

Bright Reveal serums izstrādāts visu veidu pigmentācijas plankumu mazināšanai (pēc aknes, pēc sauļošanās un vecuma plankumu). Optimāla aktīvo vielu kombinācija – 10% niacinamīda un aminosulfoskābes komplekss – samazina pigmentācijas redzamību un nomierina ādu. Jau pēc pirmās lietošanas nedēļas samazinās pigmentācijas plankumu redzamība, pat visnoturīgākie plankumi. Pēc 8 nedēļām pigmentācijas plankumi tiek samazināti līdz pat 77%*.

Bright Reveal UV fluīds SPF 50+ pigmentācijas plankumu novēršanai

Ādas ikdienas kopšanā ir ļoti svarīgi lietot krēmu ar SPF – tas aizsargā ādu pret priekšlaicīgu ādas novecošanās pazīmju parādīšanos, pigmentācijas plankumu un grumbu rašanos. Bright Reveal UV fluīds ar SPF 50+ apvieno ādu aizsargājoša un mitrinoša SPF krēma īpašības. Tā sastāvā sastopamais niacinamīds un maigas iedarbības LHA skābe redzami mazina tumšos ādas plankumus. Fluīda tekstūra ir viegla un nemanāma, tāpēc tas ir lieliski piemērots arī bāzei zem dekoratīvās kosmētikas.

Bright Reveal līnija ir izstrādāta cilvēkiem, kuri vēlas atbrīvoties no visa veida pigmentācijas plankumiem un atgūt mirdzošu sejas ādu. Iepazīsties ar visu līniju un izveido savu ādas kopšanas rutīnu cīņai ar pigmentācijas plankumiem!

Showing > of results

*Klīniskais novērtējums, 176 pigmentācijas plankumu gadījumi, 88 sievietes, 8 nedēļas.