Problemātiskai ādai – Neutrogena® Clear&Defend+ produkti ar trīs veidu skābēm

Pūtītes un pūtīšu pēdas – sāpīga tēma gan pusaudzei, gan pieaugušai sievietei. Mums visām ir bijušas reizes, kad vēlamies paslēpt pūtītes vai pūtīšu pēdas zem lielas kosmētikas kārtas, jo jūtamies neērti.

Atceries tikšanos ar savām labākajām draudzenēm, darba kolēģēm vai ģimeni. Kas tev pirmais ienāk prātā, domājot par viņu sejām? Skaidri redzama pūtīte? Diez vai… Drīzāk mēs pievēršam uzmanību tādām pozitīvām īpašībām kā acu mirdzums, draudzīgs smaids vai aizraujoši smiekli. Tad kāpēc gan nenovērsties no savām pūtītēm ar labsirdīgu skatienu un neizbaudīt pozitīvos mirkļus?

Atklājiet Neutrogena® sejas kopšanas līdzekļus

pret pūtītēm!

Lai sejas āda atkal izskatītos tīra un mirdzoša, Neutrogena® zīmols piedāvā divus jaunus Clear&Defend+ produktus problemātiskas ādas uzlabošanai – sejas mazgāšanas līdzekli un ikdienas serumu.

Clear&Defend+ sejas mazgāšanas līdzeklis un Clear&Defend+ ikdienas serums jau 1 nedēļas laikā palīdz iegūt tīrāka un veselīgāka izskata ādu*.

To paveic augsti koncentrētu aktīvo sastāvdaļu kombinācija – trīs veidu skābes, ko izmanto dermatologi problemātiskas ādas defektu novēršanai.

Clear&Defend+ formula ar trīs veidu skābju kompleksu

Clear&Defend+ produktu sastāvā ir zinātniski pārbaudīta formula ar trīs veidu skābju kompleksu (BHA, AHA un PHA), kas palīdz novērst pūtītes, balināt pigmentācijas plankumus un uzlabot ādas izskatu un mirdzumu.

Noskaidro vairāk, kā darbojas sastāvdaļas!

Neutrogena® Clear&Defend+ produktu duets – labākam sejas ādas izskatam

Sejas mazgāšanas līdzeklis

 • attīra, lai palīdzētu atbrīvoties no noturīgām pinnēm un pūtītēm
 • mazina pigmentācijas plankumus, ko atstāj pinnes
 • palīdz uzlabot ādas faktūru
 • tīrāka āda jau 1 nedēļas laikā*
 • ar salicilskābi (BHA) + 4% AHA/PHA
 • bez smaržvielām

*Zinātnisks pētījums, 97 dalībnieku pašvērtējums

Ikdienas serums

 • zinātniski pierādīts: palīdz izbalināt pūtīšu atsātās pēdas
 • eksfoliē, lai palīdzētu atbrīvoties no pinnēm
 • pilnveido ādas faktūru un uzlabo ādas mirdzumu
 • veselīgāka izskata āda jau 1 nedēļas laikā*
 • ar salicilskābi (BHA) + 10% AHA/PHA
 • bez smaržvielām

Zinātnisks pētījums, 67 dalībnieku pašvērtējums

Problemātiskas ādas kopšanas rutīna – veselīgāka izskata āda jau 1 nedēļas laikā*

Zinātnisks pētījums, * serums – 67 dalībnieku pašnovērtējums, * mazgāšanas līdzeklis – 97 dalībnieku pašnovērtējums

Lietošana

Clear&Defend+ sejas mazgāšanas līdzekli rokās sajauc ar ūdeni, maigi iemasē mitrā ādā un pēc tam rūpīgi noskalo. Sāciet ar vienu lietošanas reizi dienā, ja vēlaties, palieliniet biežumu līdz 2 reizēm.

Clear&Defend+ ikdienas serumu reizi dienā uzklāj plānā kārtiņā uz attīrītas sejas. Pirmajās 3 dienās serums jāuzklāj mazā daudzumā uz neliela ādas laukuma. Ja nerodas diskomforta sajūta, uzklāt plānu kārtiņu uz tīras sejas ādas vienreiz dienā. Pēc tam, ja vēlaties, palieliniet lietošanas biežumu līdz divām reizēm dienā.

Izvairīties no saskarsmes ar acīm. Satur AHA, kas var paaugstināt jūsu ādas jutību pret sauli. Lietot sauļošanās aizsarglīdzekļus un ierobežojiet atrašanos saulē produkta lietošanas laikā un nedēļu pēc tam.