Pusnakts spēks ādas atjaunošanās procesā

Miega laikā vērtīgās mātes šūnas, kas atrodas epidermas apakšējā slānī, un no kurām rodas pārējās šūnas, dalās un ražo jaunas šūnas, kas savukārt turpina dalīties vai migrē uz ādas virsējo slāni. Tomēr šis process palēninās gadu gaitā, kā arī ārējo kairinātāju (saules, piesārņojuma, ārējā un iekšējā stresa) ietekmē. Mātes šūnām nepieciešama intensīva atjaunošanās, lai aizsargātu savu pamatfunkciju.

Pēc pusnakts ādas atjaunošanās ir visefektīvākā: tā sasniedz šūnu vairošanās maksimumu. Jau ieprogrammēta atjaunoties naktī, ādas aizsargbarjera nakts sākumā var būt vājāka. Bagātināts ar antioksidantu, kas iegūts no rūgtā apelsīna, un E vitamīnu, kas palīdz stiprināt ādas aizsargbarjeru, L’Oréal Paris ekskluzīvais antioksidantu komplekss palīdz aizsargāt mātes šūnas to dalīšanās laikā, lai veicinātu ādas atjaunošanos.

ANTIOKSIDANTI – JŪSU PRETNOVECOŠANĀS NOSLĒPUMS

L’Oréal Research veiktais pētījums atklāja, ka miega trūkums maina ādas spēju atjaunoties. Antioksidanti atbalsta šūnu atjaunošanās procesu un parasti ir atrodami pārtikā. Kad āda ir pārslogota ar intensīvu oksidatīvo stresu, piemēram, UVA staru iedarbību vai vides piesārņojumu, tai ir jāatrod cits antioksidantu avots. Šajā gadījumā ir svarīgi ikdienā nodrošināt ādu ar augsti aizsargājošu atjaunojošo kompleksu.

1.Lietojot vakarā, tie atbalsta dienas gaitā bojātās ādas atjaunošanos.

2.Lietojot vakarā un arī dienas laikā, tie aizsargā ādu no ikdienas ārējiem kairinātājiem, piemēram, saules starojuma un piesārņojuma.

3.Tie palīdz koriģēt ādas novecošanās pazīmes, piemēram, grumbas, sīkās līnijas un blāvu sejas toni.

ATJAUNO SEJAS ĀDU NAKTI PĒC NAKTS, ATKLĀJOT MILJONIEM JAUNU ĀDAS ŠŪNU.

Atklāj L’Oréal Paris Age Perfect Cell Renew Midnight serumu, bagātinātu ar ekskluzīvu antioksidantu kompleksu, kas palīdz cīnīties pret palēninātu šūnu atjaunošanos novecošanās ietekmē, veicinot miljoniem jaunu ādas šūnu dalīšanos, tādējādi uzlabojot ādas kvalitāti, samazinot grumbas un sīkās līnijas, lai āda ir tvirtāka, redzami gludāka, mirdzoša un izskatās jaunāka nakti pēc nakts.

Tā komfortablā un vieglā tekstūra iesūcas ādā, neatstājot nekādus atlikumus. Dermatoloģiski pārbaudītais serums ir piemērots pat jutīgai ādai un ir efektīvs visiem ādas toņiem un tipiem.

GALVENĀS AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

1/ ANTIOKSIDANTU KOMPLEKSS: neohespiridīns + E vitamīns. Neohespiridīns aizsargā ādu no oksiditīvā stresa. E vitamīns iekš seruma formāta pastiprināti palīdz nostiprināt ādas aizsargbarjeru.

2/ ADENOZĪNS: aktīvā viela, kas palīdz ādas šūnām efektīvāk ražot enerģiju.

3/ HIALURONSKĀBE: mitrinoša sastāvdaļa, kas palīdz saglabāt mitrumu augšējos ādas slāņos.

4/ LHA SKĀBES: palīdz uzlabot ādas virsmu, saudzīgi nolobot atmirušās ādas šūnas. Paātrināta ādas atjaunošanās ļauj iegūt redzami veselīgāku, mirdzošu ādas tekstūru.

5/ BALTĀS UN MELNĀS TRIFELES EKSTRAKTS: tam piemīt nostiprinoša iedarbība, uzlabojot ādas blīvumu un šūnu saliedētību.

6/ MELNĀS TĒJAS FERMENTS: tam piemīt ādas lobīšanos veicinošas un antioksidanta īpašības, uzlabojot ādas kvalitāti.

*Testu ziņojumus un rezultātus izskatīja un apstiprināja neatkarīgu dermatologu grupa, ko sponsorēja L’Oréal.

**Neatkarīga patērētāju pētījuma rezultāti, 4 nedēļas, 106 sievietes.