Retinola lietošanas padomi jauneklīgai un starojošai sejas ādai

Kas ir retinols?

Retinols ir A vitamīna atvasinājums, kas ir dabiski sastopams ādā. Šobrīd tā ir viena no populārākajām pretnovecošanās sastāvdaļām tirgū, jo formulas ar retinolu sniedz redzamus rezultātus.

Ko retinols dara?

Ādas kopšana ar retinolu ievērojami uzlabo ādas izskatu. Retinola formula palīdz samazināt dažādas novecošanās pazīmes, stimulējot šūnu atjaunošanos ādas virsmā, veicinot elastīna sintēzi, palielinot kolagēna ražošanu un samazinot kolagēna noārdīšanos.

Retinols palīdz cīnīties ar sejas ādas redzamajām novecošanas pazīmēm:

redzami samazina sīkās grumbiņas un dziļās grumbas;

padara novecošanās plankumus mazāk redzamus, lai āda izskatītos gludāka un veselīgāka;

samazina grumbas acu kaktiņos un tumšos lokus;

redzami samazina saules iedarbības izraisītus pigmentācijas plankumus.

Vai visi var lietot retinolu?

Vai visi ādas tipi var lietot retinolu?

Jebkurš ādas tips var lietot retinolu saturošus ādas kopšanas lidzekļus, bet gaišas vai jutīgas ādas tipiem jābūt īpaši uzmanīgiem, jo tiem var būt grūtāk pielāgoties spēcīgajai sastāvdaļai. Tas nav ieteicams cilvēkiem, kuru ādai ir lietots stiprs pīlings (procedūru laikā mājās vai skaistumkopšanas salonos), vai saules bojātai ādai.

Cik gadu vecumā vajadzētu sākt lietot retinolu?

Retinolu saturošus ādas kopšanas līdzekļus var lietot, kad sākat novērot pirmās ādas novecošanās pazīmes. Vairums dermatologu iesaka to iekļaut ādas kopšanas paradumos vecumā no 20 līdz 30 gadiem. Agrīna retinola produktu lietošana var palīdzēt cīnīties pret sīkajām grumbiņām un grumbām, pirms tās ir kļuvušas redzamas, lai palīdzētu Jūsu ādai izskatīties jauneklīgākai un veselīgākai.

Ja Jums vairs nav 20 un raizējaties, ka tagad ir par vēlu gūt labumu no retinola lietošanas, neuztraucieties – sākt nekad nav par vēlu. Dermatologi ziņo par vērā ņemamiem rezultātiem, ko pacienti guvuši pēc retinola lietošanas 60 un 70 gadu vecumā.

Neutrogena® Retinol Boost ādas kopšanas līdzekļu līnija – efektīvs līdzeklis cīņā ar ādas novecošanās pazīmēm

Showing > of results

Retinol Boost līnijas efektivitāte pārbaudīta zinātniskā dermatologu novērtējumā.

Redzama iedarbība tika apstiprināta 100% testa dalībnieku*.

Zinātniski apstiprināts rezultāts, lietojot Retinol Boost nakts krēmu:

Kādas ir Neutrogena® Retinol Boost galvenās sastāvdaļas?

Neutrogena® Retinol Boost līnija satur tīru retinolu – dermatologu «zelta standarta» sastāvdaļu, efektīvi cīnās ar redzamām ādas novecošanās pazīmēm, un hialuronskābi, lai mitrinātu ādu un sniegtu tai tvirtumu.

Retinol Boost unikālā tehnoloģija apvieno tīru retinolu ar mirtes augu ekstraktu, kas uzlabo retinola iedarbību un efektivitāti.

Kā lietot Neutrogena® Retinol Boost produktus?

Neutrogena® Retinol Boost līnijas produkti ir piemēroti visiem ādas tipiem. Retinol Boost acu krēms ir īpaši izstrādāts ādai ap maigo acu zonu un nesatur smaržvielas.

Ja Jūsu āda jau ir pilnībā pieradusi pie retinola:

Sākumā nomazgājiet seju. Pēc sejas attīrīšanas pagaidiet, kamēr tā ir pilnīgi sausa, un uzklājiet Retinol boost acu krēmu (3 nelieli punkti ap acu zonu) un Retinol Boost serumu (2 dozatora devas visai sejai un kaklam).

Kad tas ir pilnībā iesūcies, uzklājiet 2 dozatora devas Retinol Boost nakts krēmu ap seju un kaklu, izvairoties no zonas ap acīm, vai Retinol Boost dienas krēmu ar SPF 15.

Vienmēr no rīta lietojiet saules aizsargkrēmu, jo retinols var padarīt ādu jutīgāku pret sauli. (Attīrošais līdzeklis, acu krēms, serums, dienas/nakts krēms, saules aizsargkrēms dienas laikā).

Sākot lietot retinolu:

Sāciet ar Retinol Boost nakts un/vai dienas krēmu pirmās 4 nedēļas. Kad pirmo reizi sāksiet lietot retinolu, ir normāli izjust vieglu apsārtumu, siltumu vai ādas zvīņošanos. Kamēr āda pierod pie šīs spēcīgās sastāvdaļas, turpiniet lietot Jūsu ādas tipam piemērotu mitrinošo krēmu ik dienu.

Neutrogena® Retinol Boost iepakojums

Retinols ir ārkārtīgi nestabila sastāvdaļa – retinola % ar laiku samazinās saistībā ar saskari ar skābekli un gaismu.

Neutrogena® Retinol Boost formula tika izstrādāta, lai spētu saturēt un stabilizēt retinolu, un tā ir ievietota aizsargājošos stikla un alumīnija iepakojumos, lai nodrošinātu produktu stabilitāti un ilgstošu efektivitāti.