Schwarzkopf GLISS cildina spēka un rūpju apvienojumu ikvienā no mums

Katrā stāstā par panākumiem un apņēmību ir iekšējās izturības un pašapziņas pavediens. Mūsdienu izaicinājumu kontekstā ir īpaši būtiski ilgtspējīgi veicināt gan iekšējo, gan ārējo spēku. Schwarzkopf GLISS kā zīmols, kas piedāvā augstākās kvalitātes matu kopšanas risinājumus, parāda, kā iekšējais spēks ļauj cilvēkiem pieņemt savu patieso būtību. Kopti mati sniedz ne tikai lielisku izskatu un sajūtu, bet arī spēcina iekšējo pārliecību, tādējādi apstiprinot, ka laba iekšējā pašsajūta padara mūs stiprus un varenus arī ārpasaulē.

Iepazīstieties ar mūsu vēstnesēm!

Ana Ivanoviča (Ana Ivanović)

Bijusī pasaules tenisa ranga līdere un uzņēmēja

“Katru reizi, kad esmu izmazgājusi un sakārtojusi savus matus, sajūtu tādu atsvaidzinājumu. Es jūtu enerģijas pieplūdumu un esmu gatava doties uz priekšu. Tāpēc mati ir liela daļa no manas sagatavošanās rutīnas gan tenisa laukumam, gan ikdienas dzīvei. Tiklīdz redzu, ka mati ir kārtībā, es jūtos labi. Tātad viss tiek kontrolēts.”

“Stiprāki mati, stiprāka es pati. Apziņa un sajūta, ka mani mati ir stipri un izskatās lieliski, vienmēr deva man spēku laukumā – un joprojām dod spēku arī dzīvē.”

Lai mati būtu stiprāki, Ana lieto Schwarzkopf GLISS šampūnus un balzamus:

Sniedziet kopšanu un spēcināšanu saviem matiem ar jaunajiem Schwarzkopf GLISS šampūniem, lai mati būtu +100% stiprāki* . Turklāt tie piedāvā arī jaunus un ekskluzīvus Schwarzkopf GLISS augstākās kvalitātes aromātus, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu jauno Schwarzkopf GLISS matu kopšanas rutīnu.

Schwarzkopf GLISS uzlabotie šampūni efektīvi attīra matus un sniedz intensīvu kopšanu bez smaguma efekta. Jaunākās paaudzes īpaši efektīvās formulas satur tādas aktīvās sastāvdaļas kā keratīns, kas aizpilda bojātās matu struktūras daļas, lai nodrošinātu +100% stiprākus matus*. Turklāt, izmantojot mūsu jauno, pirmo integrēto kopšanas skalu uz iepakojuma, patērētāji var viegli atrast piemērotāko kopšanas līdzekli savām individuālajām matu vajadzībām:

1 = maiga kopšana smalkiem, normāliem vai nedaudz sausiem matiem

2 = vidēji intensīva kopšana trausliem, nespodriem matiem ar noslieci uz galu šķelšanos un lūšanu

3 = intensīva kopšana ļoti sausiem un bojātiem matiem, tostarp arī krāsotiem un balinātiem matiem

Kolīna Ulmena-Fernandesa (Collien Ulmen-Fernandes)

TV seja un aktrise

“Tā kā esmu pragmatisks cilvēks, matu kopšanas rutīnai ir jāatbilst manai dzīvei, nevis otrādi. Tāpēc ir divas dažādas Kolīnas: tā, kas privātajā dzīvē, un tā, kas sēž kameras priekšā. Piemēram, kad esmu mājās, cenšos atgūt negulētās stundas un pieceļoties nevēlos pārāk daudz laika pavadīt vannas istabā. Tāpēc man ir nepieciešami matu kopšanas līdzekļi ar ātru iedarbību, kas vienlaikus nodrošina arī lielisku un stipru matu izskatu.”

Kolīnas ātrais risinājums lieliska izskata, veselīgiem matiem: Schwarzkopf GLISS ekspress-atjaunojošie balzami:

Atklājiet Schwarzkopf GLISS ekspress-atjaunojošos izsmidzināmos balzamus ar uzlabotajām formulām, lai mati būtu +100% stiprāki*

Saīsiniet savu ikdienas matu kopšanas rutīnu ar mūsu leģendāro Schwarzkopf GLISS ekspress-atjaunojošo izsmidzināmo balzamu formulām. Uzlabotā formula nodrošina tūlītēji vieglāku matu ķemmēšanu, padarot tos pakļāvīgākus jau no pirmās lietošanas reizes. Tā ir viegla un neizskalojama, un sniedz brīnumainu iedarbību bez smaguma efekta, lai mati būtu +100% stiprāki*. Viegla un ātra uzklāšana gan mitriem, gan sausiem matiem nodrošina nepārspējamu ērtumu. Ar iestrādātu aizsardzību pret karstumu līdz 230°C šis izsmidzināmais balzams pasargā matus veidošanas laikā. Izpētiet mūsu jauno, integrēto kopšanas skalu, lai piemeklētu ideālo ekspress-atjaunojošo izsmidzināmo balzamu, kas pielāgots jūsu unikālajām matu kopšanas vajadzībām.

Svantje Paulina (Swantje Paulina)

Modele un viedokļu līdere

“Mati man ir ļoti svarīgi, un patiesībā tie ir daļa no manas autentiskās būtības. Ja mati neizskatās tā, kā vajadzētu, man diena ir gandrīz beigusies. Tāpēc tā ir simbioze starp mani un maniem matiem. To labsajūta ir mana labsajūta, un otrādi.”

“Es dodu priekšroku GLISS, jo vēlos papildu kopšanu sev un saviem matiem.”

Svantje lieto Schwarzkopf GLISS matu saites veidojošās maskas “4 vienā”, kas sniedz papildu kopšanu viņai un viņas matiem:

+100% stiprāki mati* no iekšienes: uzlabojiet savu matu kopšanas rutīnu ar jaunajām Schwarzkopf GLISS matu saites veidojošajām maskām “4 vienā”

Schwarzkopf GLISS piedāvā matu saites veidojošu masku “4 vienā” sēriju, kas intensīvi atjauno matus no iekšienes. Integrētā Schwarzkopf HaptIQ sistēma nostiprina matu iekšējo struktūru, veidojot jaunas mikrosaites, lai sniegtu brīnišķīgus, +100% stiprākus matus* bez smaguma efekta.  

*salīdzinot ar neaprūpētiem matiem

Kopš 2024. gada Schwarzkopf GLISS ir saņēmis PETA sertifikātu, tādējādi vēlreiz apliecinot savu apņemšanos nepieļaut dzīvnieku izmantošanu produktu izmēģinājumos. Šis inovatīvais solis iezīmē Schwarzkopf GLISS izvēli par labu ilgtspējai un dzīvnieku labturībai, nodrošinot, ka patērētāji var baudīt kvalitatīvus matu kopšanas produktus, vienlaikus veicinot ilgtspēju.