Skaisti un veselīgi nagi – katras sievietes rota!

Vai ikdienā saskaraties ar sausām kutikulām un plaisājošu nagu problēmu? Šai problēmai ir risinājums, kas ievērojami atvieglos ikdienas rūpes par nagu kopšanu.

Kāpēc kutikula un āda ap nagiem kļūst sausa?

Nagu kutikula ik dienu tiek pakļauta dažādiem negatīviem faktoriem, kas var veicināt tās plaisāšanu un sausumu – aukstumam, saulei, ziepjūdenim utt. Šādos gadījumos kutikulas nepieciešams kopt ar īpašu nagu kopšanas eļļiņu, kas palīdzēs mitrināt un atjaunot to veselību.

“Sincero Salon” nagu kopšanas līdzekļi efektīvi mazinās kutikulu sausumu un nagu plaisāšanu!

E un B vitamīni ir svarīgi, ja vēlaties, lai nagu kutikulas būtu mīkstas. “Sincero Salon” Vitamin Recharged Nail oils ir bagātinātas ar jojobas eļļu un vitamīniem, kas nodrošina nepieciešamo mitrumu, mīkstina sacietējušu ādu, palielina ādas elastību, mitrina un mīkstina sausus, plaisājošus nagus. Regularitāte ir mitrinātas ādas atslēga, tāpēc atcerieties vienu reizi dienā uzklāt Vitamin Recharged Nail Oil! Lietošana ir pavisam vienkārša: uzklājiet eļļu uz kutikulām un pagaidiet 1 minūti. Šīs eļļas iesūcas dziļi ādā, neatstājot taukainas paliekas.

Sekojiet līdzi savu nagu veselībai ik dienu! “Sincero Salon” piedāvājumā ir lieliski produkti, kas stiprinās jūsu nagus. Body Sculpt ir nagu kopšanas produkts, kas paredzēts vājiem un trausliem nagiem. Produkta sastāvā ir provitamīns B5, kas stimulē nagu augšanu un nodrošina tvirtumu, savukārt kalcijs uzlabo nagu struktūru. Izmantojiet Body Sculpt kā bāzi, uzklājot 1-2 kārtas uz naga plāksnes.

Negatīvas sekas uz jūsu nagu veselību var atstāt arī nagu pieaudzēšana un želejveida manikīrs. Šādos gadījumos ieteicams lietot nagu kopšanas līdzekli Billionails 10in1, ZUMBA. Tas palīdz atjaunot un izlīdzināt naga plāksni, aizsargā pret apkārtējās vides negatīvo ietekmi, novērš nagu dzeltēšanu.

E, C un F vitamīni, kalcijs un keratīns veicina stiprus un veselīgus nagus. Sincero Salon Nail Care produkti ir bagātināti ar tiem, tāpēc aplūkojiet mūsu produktu sortimentu un izvēlieties sev piemērotāko līdzekli!

Aplūko produktu piedāvājumu Drogas e-veikalā!

Showing > of results