SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU IEPAKOJUMIEM IR NĀKOTNE!

Vairāk pārstrādāta un pārstrādājama produktu iepakojuma – tas ir viens no Drogas un Garnier mērķiem.
Tādēļ sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu sniedzam iespēju 3 Drogas veikalos* nodot pārstrādei skaistumkopšanas produktu plastmasas iepakojumus.
Piedalies iniciatīvā no 12.04.-02.05.2021. un saņem papildu -10% atlaidi Garnier produktiem.

* TC Alfa (Brīvības iela 372, Rīga, TC Origo (jaunais korpuss, Satekles iela 2b, Rīga), TC Akropole (Maskavas iela 257, Rīga).

KĀ RĪKOTIES?

GARNIER IESAISTĀS ILGSTPĒJĪBAS VEICINĀŠANĀ 5 SOĻOS.

IEPAZĪSTI GARNIER GREEN BEAUTY SOLĪJUMUS CEĻĀ UZ ILGSTPĒJĪBU.

Aloe Jelly ir viegls, mitrinošs gēls sejas ādai, kas bagātināts ar organisku alvejas ekstraktu un dabiskas izcelsmes hialuronskābi, kas iegūta no dažādu augu avotiem: sojas, kukurūzas un kviešiem. Produkta formula parāda to, kā Garnier zīmols apvieno dabas spēku ar zinātni.

Fructis Hair Food ir matu kopšanas līnija, kurā ietilpst matu maskas, šampūni un balzami.
Formulas ir vegāniskas* un satur 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Izbaudiet bioloģiski noārdāmus** sastāvus bez silikona, dabiskai sajūtai matos.
Atbalstot Green Beauty, Hair Food pudeles ir 100% pārstrādājamas un izgatavotas no 50% pārstrādātas plastmasas, lai palīdzētu samazināt planētas resursu izmantošanu.


*Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas vai blakusproduktus.
**Līdz 96%, izņemot Papaya & Aloe Vera balzamus

Atklāj Olia matu krāsu bez amonjaka ar 60% eļļas krāsojošajā krēmā. Olia patentēta tehnoloģija ar eļļas spēku tirgū jau kopš 2013. gada. Green Beauty programmas ietvaros, 2020. gadā Olia iepakojums kļuva videi draudzīgāks, samazinot plastmasas un kartona daudzumu par 50% vienā iepakojumā. Izbaudi redzami uzlabotu matu kvalitāti katru reizi, kad tos krāso.

BIO līnija ir bioloģiski sertificēta. COSMOS ORGANIC Ecocert Greenlife sertificēta saskaņā ar COSMOS standartu. Vegāniskās* formulas satur dabiskas izcelsmes sastāvdaļas un sastāvdaļas no organiskās lauksaimniecības. Produktu iepakojumi ir pārstrādājami, kā arī liels inovācijas solis ir sperts pretī tūbiņai, kas izgatavota no 49% kartona!


*Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas vai blakusproduktus.

Showing > of results