Perspirex anti-perspiranti

Ar PERSPIREX aizmirsti par sviedru aromātu

Šis gads mūs īpaši lutina ar siltām un pat karstām dienām, kas sniedz iespēju ik katram izbaudīt vasaru pēc savas labpatikas. Tomēr ir cilvēki, kuriem vasara nozīmē raizes par pastiprinātu svīšanu un nepatīkamu sviedru aromātu. Dānijā ražotie īpaši spēcīgas iedarbības anti-perspiranti Perspirex ar klīniski pierādītu efektivitāti un ādas aizsardzības sistēmu, palīdzēs aizmirst par raizēm un ļauties pilnvērtīgai vasaras baudīšanai.

Sviedri un svīšana

Sviedri ir dabiska un svarīga ķermeņa funkcija – tie atdzesē ādu un regulē ķermeņa temperatūru, lai izvairītos no pārkaršanas.

Svīšanai var būt vairāki cēloņi – vides, emocionālie un medicīniskie. Visbiežāk mēs svīstam, kad esam fiziski aktīvi vai karstuma ietekmē. Taču sviedri var rasties arī emocionālu faktoru dēļ –  darba vai personīgās dzīves stresa situācijās. Pastiprinātu svīšanu var izraisīt arī hormonālas izmaiņas, kas saistītas ar pubertāti un menopauzi. Retāk pastiprināta svīšana ir saistīta ar kādiem medicīniskiem faktoriem, piemēram, slimībām vai blaknēm no medikamentiem.

Sviedri kā tādi ir bez smaržas – tos galvenokārt veido ūdens un sāls. Ķermeņa smaku izraisa baktērijas uz ādas virsmas, kad tās noārda sviedru sastāvdaļas.

Kā atšķiras dezodoranti no anti-perspirantiem?

Dezodoranti un anti-perspiranti ir visbiežāk izmantotais veids, kā cīnīties ar sviedru izraisīto, nepatīkamo ķermeņa aromātu. To darbībā ir būtiskas atšķirības. Dezodoranti darbojas, nomaskējot nepatīkamo aromātu izmantojot smaržvielas, taču anti-perspiranti novērš sviedru izdalīšanos uz ādas virsmas, tādā veidā tie nenonāk saskarsmē ar baktērijām un nerada nepatīkamo aromātu.

Perspirex – ilgstošas iedarbības anti-perspirants

Perspirex ir spēcīgas iedarbības anti-perspirantu klāsts, kas izstrādāts cilvēkiem ar īpašām sviedru kontroles vajadzībām un nodrošina līdz pat 5 dienu izcilu aizsardzību pret sviedriem un to aromātu vienā lietošanas reizē. Perspirex produkti ir piemēroti lietošanai gan sievietēm, gan vīriešiem.

Perspirex aktīvā sastāvdaļa ir alumīnija hlorīda heksahidrāts, kas sviedru dziedzeros izveido īslaicīgu barjeru, aizsargājot tos no ūdens un neļaujot arī sviedriem nonākt ādas virspusē. Dažās dienās tā, dabīgā ādas lobīšanās procesa ietvaros, noārdās un sviedru dziedzeris iegūst iepriekšējo stāvokli.

Perspirex anti-perspiranti atšķiras no citiem tirgū pieejamajiem anti-perspirantiem ar klīniski pierādīto, unikālo formulu, kas satur alumīnija hlorīda heksahidrātu un arī saudzējošo ādas aizsardzības sistēmu, kas aizsargā no alumīniju sāļu radītā kairinājuma un apsārtuma.

Perspirex – anti-perspiranti dažādām vajadzībām

Perspirex produktu klāstā ir anti-perspiranti, kas piemēroti gan tiem, kuri meklē efektīvu ikdienas aizsardzību, gan tiem, kuriem nepieciešams spēcīgs aizsardzības līdzeklis, īpašām ar svīšanu saistītām problēmsituācijām.

Showing > of results