TEV PIEMĒROTA DERMATOLOĢISKĀ SEJAS KOPŠANA

DIADERMINE – KOPŠ 1904. GADA MĒS RŪPĒJAMIES
TIKAI UN VIENĪGI PAR SEJAS KOPŠANU.

Diadermine zīmolu 1904. gadā izveidoja divi brāļi – Džambatista un Kornelio Boneti. Līdz 1980. gadam Diadermine produktus ražoja Francijā, vēlāk ražotne tika pārcelta uz Vāciju.

Eiropas Alerģijas izpētes fonds ir apstiprinājis Diadermine pieredzi dermatoloģijas jomā un sertificējis Diadermine produktus ar ECARF zīmi, kura tiek piešķirta produktiem un pakalpojumiem, kas piemēroti cilvēkiem ar alerģiju. Diadermine bija pirmais kosmētiskās ādas kopšanas zīmols, kas saņēma ECARF kvalitātes zīmi.

ATKLĀJIET DIADERMINE PRODUKTUS ĀDAI NO 25 GADIEM UN LĪDZ PAT 60+

Ar laiku ādas struktūra piedzīvo izmaiņas. Kolagēna sintēze ādā kļūst lēnāka, un dabīgie hialuronskābes krājumi samazinās. Rezultātā āda kļūst vājāka, tā zaudē tvirtumu un parādās grumbas. Tādēļ ir svarīgi izvēlēties vecumam piemērotu produktu.

ESSENTIALS: 25 GADI UN VAIRĀK

Lai apmierinātu sausas un jutīgas ādas īpašās vajadzības, DIADERMINE ir izstrādājis PH5 Hydra Vitamin mitrinošo līdzekli. Optimāla kopšana, lai atjaunotu mitruma rezerves ādas apakšējā slānī un pasargātu to no ārējās vides ietekmes. Gludai un elastīgai ādai.

DIADERMINE nomierinošais micelārais ūdens tika izstrādāts īpaši maigai, bet efektīvai attīrīšanai. Tas satur micellas – mazas daļiņas, kas piesaista un noņem netīrumus, kosmētiku un taukvielas. Piemērots jutīgai un sausai ādai.

Showing > of results

LIFT + BOTOLOGY: 30+

Mūsu alternatīva sejas pretgrumbu injekcijām. Sastāvā 92% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Dermatoloģiska, efektīva, ar augu valsts sastāvdaļām. Šī produktu līnija ir īpaši izstrādāta, lai izlīdzinātu sejas mīmikas līnijas un samazinātu pastāvīgi redzamās grumbas.

Showing > of results

LIFT + SUPPER FILLER: 30+

Pateicoties divu veidu hialuronskābei, ādas kopšanas produktu līnija LIFT + SUPER FILLER ir tikpat efektīva kā hialuronskābes injekcija. Mikroiestrādātā hialuronskābe (HA) sastāv no mikrokapsulām, kas gluži kā injekcija iekļūst ādā, lai aizpildītu grumbas no iekšienes. 5% hialuronskābe līdz pat 24 stundām nodrošina ādas virsmai hialuronskābi, lai vizuāli izlīdzinātu ādu.

Showing > of results

LIFT +: 30+

LIFT + produktos ir DERMATOPLEX kolagēna optimizēšanas tehnoloģija, kas sniedz divu veidu iedarbību:

1. Veicina un uzlabo ādas kolagēna šķiedru ražošanu.
2. Atjauno blīvu kolagēna tīklu – tvirtākai, elastīgākai, gludākai un jaunāka izskata ādai.

Showing > of results

AGE SUPREME: 50+

DIADERMINE AGE SUPREME REGENERATION dziļi efektīvais krēms ir lieliski piemērots prasīgai, nobriedušai ādai. Tas satur ar NOBELA BALVU GODALGOTU TEHNOLOĢIJU, kas palīdz aktīvi novērst ādas DNS bojājumus, sniedzot dziļu šūnu atjaunošanu. Tas arī cīnās ar vairākām novecošanās pazīmēm: grumbām, sausu ādu, nevienmērīgu ādas toni.

Ādai nobriestot, šūnu atjaunošanās palēninās, tādēļ ādas tonis kļūst nespodrs. DIADERMINE AGE SUPREME VITALER TEINT atjauno ādas šūnas, lai atklātu tās dabisko mirdzumu. Aktivizē ādu šūnu līmenī, lai sniegtu starojošu ādas toni. Nostiprina ādu ar C, H un D vitamīniem.

Showing > of results