Uzlabo savu smaidu, saudzē planētu!

Arvien vairāk cilvēku visā pasaulē izvēlas nomainīt parasto zobu suku pret elektrisko. Iemesls tam ir efektivitāte – elektriskās zobu sukas veic vairāk kustību minūtē, nekā mēs spējam veikt ar parasto zobu suku mēneša laikā, nodrošinot labāku zobu tīrīšanu. Elektriskās zobu sukas tehnoloģijas nepārtraukti attīstās, lai spētu nodrošināt maksimālu higiēnas un lietošanas komforta līmeni.

Oral-B iO™ – Oral-B zīmola labākā zobu tīrīšanas tehnoloģija apvieno mikrovibrējošo sariņu vienmērīgo enerģiju ar zobārstu iedvesmoto Oral-B apaļo zobu birstes galviņu, lai notīrītu līdz 100% vairāk aplikuma, salīdzinot ar standarta manuālo zobu suku, un palīdzētu iegūt 100 % veselīgākas smaganas nedēļas laikā.

Ir ieteicams reizi dažos gados nomainīt savu elektrisko zobu suku uz jaunāku – tādu, kuras tehnoloģija spēj nodrošināt izcilāku zobu tīrīšanas rezultātu.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka jebkura elektroiekārta ir jāutilizē pareizā veidā – to nedrīkst izmest ikdienas atkritumiem domātā konteinerī. Elektrisko vai elektronisko iekārtu pamatelementu sastāvā esošās vielas, atrodoties vidē brīvā veidā, dažādu ārējo vides faktoru iedarbības rezultātā sāk sadalīties. Kaitīgās vielas var nonākt augsnē, gruntsūdeņos un vēlāk – cilvēka organismā, radot patoloģiskas izmaiņas atsevišķu orgānu darbībā, kas var ietekmēt arī nākamās paaudzes.

Mazo elektrotehniku (fēns, blenderis, elektriskās zobu sukas utt.) var nodot specializētos konteineros.

Oral-B rūp mūsu planēta, tāpēc zīmols vēlas palīdzēt pareizi atbrīvoties no vecās elektriskās zobu sukas, lai saudzētu Latvijas vidi.

Oral-B kopīgi ar Drogas Latvija uzsāk kampaņu “Uzlabo savu smaidu, saudzē planētu!”. Kampaņas ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs var atnest savu veco elektrisko zobu suku uz jebkuru Drogas veikalu Latvijā, nodot to speciālā urnā, lai utilizētu videi draudzīgā veidā, un saņemt -40% atlaižu kuponu jaunas Oral-B iO elektriskās zobu sukas iegādei Drogas veikalos vai Drogas e-veikalā. 

Oral-B zobu suku piedāvājums Drogas e-veikalā

Kampaņa norisināsies no 2024. gada 3. jūlija līdz 31. oktobrim. Šķirošanas urnas pieejamas katrā Drogas Latvija veikalā. Kampaņas noslēgumā visas utilizācijai nodotās elektriskās zobu sukas tiks nogādātas uzņēmumam Elektropunkts, SIA “T-Metāls”, kam izsniegta B kategorijas piesārņojošās darbības atļauja – Nr. RI19IB0017.

Rūpēsimies par savu smaidu un par savu planētu!