Uzzini, kādas lietas noderēs, dodoties ceļojumā!

Doties ceļojumā vienmēr ir aizraujoši, taču pirms tam jāveic atbildīgs darbs, lai rūpīgi saplānotu līdzi nepieciešamās lietas, tai skaitā arī kosmētikas un higiēnas piederumus. Ko un kāpēc vajadzētu ņemt līdzi no šīm lietām, uzzini zemāk!

Lai somā pietiktu vietas visam, izvēlies ceļojuma izmēra produktus vai arī pārpako lielāku tilpumu produktus speciālajos ceļojuma konteineros, turklāt uz katra no tiem ar flomāsteri vari atzīmēt, kam tas paredzēts, piemēram, dienas un nakts krēms. Šāda izvēle noteikti palīdzēs atrisināt arī problēmu ar šķidruma ierobežojumiem lidostās. Pēc tam ērti un pārskatāmi visu vari sagrupēt atsevišķos maisiņos.

Mūsdienās lieliska alternatīva ir cietie produkti, kas būs ērtāki līdzņemšanai un aizņems mazāk vietas ceļojuma somā.

No higiēnas lietām atceries paņemt līdzi – zobu suku un zobu pastu, šampūnu un kondicionieri, dušas želeju, dezodorantu, sieviešu higiēnas lietas, parastās un mitrās salvetes, skūšanās piederumus, ja tādi ir nepieciešami, vates plāksnītes, kā arī kontaktlēcu šķidrumu un trauciņu, ja tādas lieto.

No kosmētikas lietām neaizmirsti –  kosmētikas noņēmēju, dienas un nakts krēmu, acu krēmu, lūpu balzamu, skropstu tušu, ķermeņa krēmu vai balzamu. Ja dodies uz siltajām zemēm, noteikti iegādājies arī saules aizsargkrēms ar pietiekami augstu SPF.

Ja ikdienā lieto dekoratīvo kosmētiku, tad ieteicams līdzi ņemt tikai pašas pamatlietas.

Noteikti daži no produktiem lieliski noderēs arī ikdienas gaitās, neaizņemot daudz vietas tavā rokas somiņā! Lai lieliska un aizraujoša atpūta bez liekām raizēm!