Vasaras modīgākās pedikīra krāsas

Karstā un saulainā vasara ir klāt! Tas nozīmē, ka pedikīrs kļūs īpaši aktuāls tiem vasaras mirkļiem, ko pavadām basām kājām pludmales smiltīs. Apskatīsim šīs vasaras svaigākās un modernākās pedikīra nagu laku krāsas.

Svaigi citrusaugļu toņi

Viena no slavenākajām un pazīstamākajām modelēm Heilija Bībere un viņas nopulētie neona dzeltenie nagi jau kalpo kā iedvesma vasarai un kļuvuši par vienu no vasaras populārākajām krāsām. Dzeltenās un oranžās nokrāsas – koši un saulaini citrusu toņi – piešķirs spilgtumu un dzirksti vasaras garderobei.

Zaļās un piparmētru nokrāsas

Zaļais tonis šajā sezonā ir ļoti populārs un noteikti nepaliks nepamanīts. Spilgta un tropiska krāsa, kas vienmēr aizrauj un lieliski sader ar citām spilgtām krāsām – oranžo un dzelteno, tāpēc nav brīnums, ka tā ir arī viena no populārākajām vasaras nokrāsām. Zaļajai krāsai šovasar pievienojas arī pieklusināts tonis ar nosaukumu “Dusty Mint Green” – tas ir smalks tonis, kas patiks, ja nedaudz baidies ienirt spilgto krāsu pasaulē, taču joprojām vēlies nagiem priecīgu mirdzumu.

Skaidri un bagātīgi zilie toņi

Zilās nokrāsas noteikti atgādinās par atsvaidzinošo okeānu. Šis tonis nodrošina kontrastu un ir rotaļīgs. Tonis, kas ir iedvesmots no nomierinoša okeāna ūdens un skaidru debesu sajaukuma, tāpēc ar šo krāsu noteikti nenošausi greizi.

Ideāls baltais tonis

Balta ir klasiska vasaras krāsa. Vasarā bez šī toņa neiztikt, tā ir detaļa, kas lieliski piemērota garderobes izcelšanai. Šis tonis ienesīs vieglumu, eleganci un liks izskatīties stilīgi, vienlaikus akcentējot skaisto vasaras iedegumu.

Smaržīgā lavanda

Lavandas tonis noteikti būs viena no karstākajām vasaras tendencēm! Tev patiks šī maigā krāsa, ja arī vasaras sezonā priekšroku dod pasteļtoņiem. Lavandas tonis tver brīvi plūstošo vasaras noskaņu, vienlaikus sievišķīgā un sapņainā veidā.

Ugunīgi sarkanais

Ugunīgi sarkanais piesaista acis ne tikai ar savu spilgtumu, bet arī šarmu. Šī krāsa vienmēr ir bijusi saistīta ar kaislību, mīlestību un iekāri. Meitenes, vai šī krāsa ir tā vērta? Jā! Šis ir laiks, lai pievērstu visu uzmanību sev.

Izmēģini visas šīs vasaras must-have krāsas un izbaudi karstās dienas ar sauli, jūras šļakatām un atsvaidzinošiem kokteiļiem!