Drogas toreiz un tagad

Gan veikalu iekārtojums, gan mūsu akciju materiāli 30 gadu laikā ir piedzīvojuši grandiozas pārmaiņas. Vēsturisko materiālu apkopošana mums pašiem bija ļoti aizraujošs notikums – klausījāmies kolēģu atmiņu stāstus, pasmaidījām un brīžiem pat neticīgi piebildām: “Vai tiešām šādi izskatījās konkrētais veikals?”

Veikalu iekārtojums

Līdz ar Drogas veikalu ienākšanu Latvijas iedzīvotāji iepazina pašapkalpošanās konceptu, kas sākotnēji klientos raisīja neizpratni. Pirmajos pastāvēšanas gados veikalu iekārtojums bija ļoti vienkāršs, taču šo gadu laikā esam izauguši līdz plašiem, gaišiem veikaliem ar daudz ērtāku produktu un akcijas materiālu izvietojumu.

Akciju materiāli

Šķiet, visiem kolēģiem, kuri piedalījās vēsturisko materiālu meklēšanā, akciju materiāli bija pati aizraujošākā sadaļa. Tos salīdzinot, redzam, cik drosmīgi, krāšņi un uzmanību piesaistoši esam bijuši 30 gadu garumā.

Logotipa izmaiņas

30 gadu laikā mainījies arī mūsu uzņēmuma logotips. Pirmajos pastāvēšanas gados veikalu izkārtnes un akciju materiālus papildināja logo ar strelīcijas ziedu. Mums pašiem būtu ļoti interesanti uzzināt, cik daudzi no mūsu klientiem vēl atceras šo pašu pirmo Drogas logotipu.

Mājas lapas attīstība

Būtiskas pārmaiņas piedzīvojusi arī mūsu mājas lapa. Šodien www.drogas.lv ir e-veikals ar patīkamu iepirkšanos, ekskluzīvām e-veikala akcijām, noderīgiem bloga rakstiem un daudz citu vērtīgu informāciju.