Nozīmīgi notikumi Drogas vēsturē

Kā esam mainījušies un izauguši 30 pastāvēšanas gados? Piedāvājam iepazīties ar nozīmīgākajiem notikumiem Drogas vēsturē 30 gadu laikā. 

1993

10. decembrī Rīgā, Dzirnavu ielā 57, tika atvērts pirmais veikals Drogas.

1998

9. decembrī tika atvērts pirmais Drogas veikals ārpus Rīgas – Jelgavā, Pasta ielā 51/8.

2001

15. decembrī tika atvērts pirmais Drogas veikals Lietuvā, Viļņā.

2004

AS Drogas pievienojās viena no pasaulē lielākā konglomerāta – Honkongas kompānijas Hutchison Wampoa Limited mazumtirdzniecības un ražošanas grupai A.S. Watson Group.

2005

14. martā AS Drogas mainīja uzņēmuma zīmolu, ieviešot jaunu korporatīvo stilu un atklājot pirmo jauna koncepta veikalu Rīgā, Kr. Barona ielā 4.

2012

9. janvārī Drogas uzsāka Drogas Pastāvīgo Klientu programmu Latvijā. Šodien lojālo klientu pulkā ir vairāk nekā 800 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Varam teikt, ka gandrīz katrai Latvijas sievietei ir Drogas karte.  

2013

Jubilejas gads! 10. decembrī veikalu tīkls svinēja 20 gadu dzimšanas dienu ar jau 80 veikaliem Latvijā. Šī gada 13. septembrī izveidojām iniciatīvu „Veido Drogas pati” – īpašus piedāvājumus un pasākumus mūsu lojālajiem klientiem.

2014

Gada nogalē Drogās tiek uzsākts korporatīvās sociālās atbildības projekts „Mazgā rokas pareizi!”, kas ar īpaši radītiem tēliem un materiāliem pirmsskolas vecuma bērniem māca pareizu roku mazgāšanu.

2016

Drogas sāka īstenot jaunu projektu – Klientu dienas. To ietvaros klientiem tiek piedāvāts sevi palutināt ar bezmaksas grimu vai frizūru, veikt sejas ādas vai matu diagnostiku, saņemt konsultācijas par produktiem, kā arī dāvanas.

2017

Oktobrī pēc renovācijas t/c Galerija Centrs tiek atvērts jauna koncepta veikals Drogas. Tā dizains veidots mierīgos toņos, veikals ir pārskatāmāks, ar lielāku plašumu sajūtu, detalizētu navigāciju, spilgtu un videi draudzīgu LED apgaismojumu un jauniem digitālajiem risinājumiem.

2018

Aprīlī darbu sāk Drogas e-veikals, sniedzot iespēju iegādāties ikdienai nepieciešamo attālināti – sev ērtā vietā un laikā.

2021

Novembrī tiek ieviesta Drogas mobilā aplikācija, tādējādi piedāvājot klientiem iepirkties vēl ērtāk un ātrāk.

2023

Kopumā Latvijā darbojas 96 veikali Drogas, 37 no tiem ir veidoti jaunā formāta dizainā. Klientiem tiek piedāvātas plašas iespējas iepirkties gan klātienē, gan e-veikalā un aplikācijā. Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu klientiem esam sasniedzami 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Drogas jums līdzās jau 30 gadus!