Air Wick automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar “Jasmīnu pušķa” aromātu

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 6.03- 20.03.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 20.03.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 20.03.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 29.03.- 12.04.2023.

Air Wick automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar “Jasmīnu pušķa” aromātu, 228 ml

Air Wick automātiskais gaisa atsvaidzinātājs bez aerosola ar jasmīna aromātu. Līdz pat 70 dienām svaiguma*.
Pirmais automātiskais izsmidzinātājs bez aerosola, kas piesātināts ar dabiskām ēteriskām eļļām. Izstrādāts ar spēcīgām smaku neitralizējošām molekulām, lai novērstu nepatīkamas smakas. Ūdens bāzes formula ir pārdomātas sastāvdaļu atlases rezultāts: nesatur ftalātus, propelentus un krāsvielas.


Lietojiet: vannas istabā, viesistabā, virtuvē. Priekšrocības: Intensitātes kontrole: Izvēlieties un regulējiet aromāta intensitāti, kā vēlaties.

*Pie zemākā Air Wick ierīces smaržas intensitātes iestatījuma.

Produktu testēs:

lau***aika@inbox.lv  aris***974@gmail.com  il***na@gmail.com  Ral***85@inbox.lv  jk***ti@tvnet.lv  sand***ulta@inbox.lv  salin***lizabete@gmail.com  dian***oca@inbox.lv  na***ta@inbox.lv  soph***elnikova@gmail.com  d.bun***niece@inbox.lv  rudi***g@inbox.lv  baiba***useika@inbox.lv  natal***zigate@gmail.com  zarina***zee@gmail.com  evita***itane@inbox.lv  il***n@inbox.lv  lind***rievina7@gmail.com  Tamar***artinova11@gmail.com  sa***y@inbox.lv  dia***0108@inbox.lv  egij***aciete@inbox.lv  jau***mane.marta@inbox.lv  venezia***lv@gmail.com  uli***forex@inbox.lv  elina***hentale@gmail.com  mada***rafte22@gmail.com  lee***01@inbox.lv  juli***eksta@inbox.lv  ruta***arostniece@inbox.lv