Revitalift Filler Water – Cream nostiprinošs sejas krēms

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 6.03- 20.03.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 20.03.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 20.03.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 29.03.- 12.04.2023.

Revitalift Filler Water – Cream nostiprinošs sejas krēms, 50 ml

L’Oréal Paris Revitalift Filler Water-Cream nostiprinošs sejas krēms ir veidots uz ūdens bāzes un bagātināts ar divu veidu hialuronskābi – katras ādas kopšanas rutīnas pamatsastāvdaļu.

Krēma inovatīvās formulas sastāvā ir izmantota mikro-fillera hialuronskābe. Tā ir jauna, ātras iedarbības hialuronskābes paaudze: ir pierādīts, ka tā atjauno ādas tvirtumu tikai 1 stundas laikā. Krēms satur arī mazmolekulāro hialuronskābi, kas palīdz nostiprināt ādu un atjaunot tās apjomu, un 3 veidu keramīdus, kas palīdz nostiprināt ādas aizsargbarjeru, saglabājot tajā mitrumu.

Formulā pievienotas arī kopjošās sastāvdaļas – niacinamīds un glicerīns, lai nodrošinātu ilgstošu ādas mitrināšanu. Krēms ir pildīts inovatīvā iepakojumā – izgatavots vakuuma tehnoloģijā, novēršot gaisa iekļūšanu produktā, nodrošinot higiēnisku dozēšanu un formulas svaigumu. Lai lietotu krēmu, vienkārši nospiediet vāciņu, un no trauciņa izplūdīs ideālais krēma daudzums vienai lietošanas reizei.

Klīniski pierādīti, acīmredzami rezultāti:
– Uzreiz: āda ir intensīvi mitrināta (+52%*) un izskatās gludāka;
– 2 nedēļu laikā: āda ir 3x vairāk piepildīta ar mitrumu**, grumbas samazinātas 100% sieviešu**.

*Instrumentāls tests, 24 sievietes.
**Klīnisks pētījums, 85 sievietes, 2 nedēļas.

Produktu testēs:

ev***v3@tvnet.lv  sa_***ode@inbox.lv  kr***is14@inbox.lv  lelde***lina99@gmail.com  Agnes***stare000@gmail.com  kristin***kn@inbox.lv  agnes***staite@gmail.com  madara***lmane@gmail.com  t***a@inbox.lv  inna***m@inbox.lv  li***vab@gmail.com  siksp***itis17@inbox.lv  ev***78@inbox.lv  g***y@inbox.lv  liene***oka@inbox.lv  belo***va489@gmail.com  a.bo***renko@inbox.lv  n***p@inbox.lv  Guni***636@inbox.lv  agija***ce@gmail.com  laura.***vrina@gmail.com  ana***usa@inbox.lv  te***ga@gmail.com  dace***mberga@gmail.com  sam***ina.r@inbox.lv  anita***zenberga@inbox.lv  sabin***urme@gmail.com  san***kirus@inbox.lv  paula***enina@inbox.lv  la***otas@laimdotas.lv