Dāmu skola sadarbībā ar Garnier!

Pēc ilgāka laika atkal tiekamies Drogas Dāmu skolā klātienē!

Kad?

Trešdien, 2022. gada 20. aprīlī, 18.00-21.30

Kur?

Viesnīcā Pullman Riga Old Town, Rīgā, Jēkaba ielā 24

Kas?

Ar devīzi “Būt skaistai un stiprai!”. Pēc ilgāka laika priecāsimies atkal tikties klātienes Drogas Dāmu skolā sadarbībā ar zīmolu Garnier!

Šoreiz Dāmu skolas galvenās tēmas būs ādas kopšana pavasarī, pārliecība par sevi un kā tikt galā ar visiem izaicinājumiem. Dermatoloģe Žanna Alsouleiman pastāstīts, kā rūpēties par savas ādas skaistumu pēc tumšajiem ziemas mēnešiem. Garnier zīmola pārstāvji iepazīstinās un pastāstīs par zīmola vērtībām, bet kopā ar kouču Eviju Van der Beek mācīsimies saglabāt iekšējo mieru un līdzsvaru šajā laikā, lai pietiktu enerģija visam.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems īpašus Garnier produktu komplektus – rūpēm par savu ķermeni.

Burvīga gaisotne, laiks sev, jaunas zināšanas, iedvesma un dāvanas – tas viss Drogas Dāmu skolā. Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 18.04., īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 1 dienu pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas viešņas

Evija Van der Beek

Mg. Sc. administr., labbūtības koučs, supervizore.
Emocionālās Inteliģences, biznesa un koučinga trenere.

Sarunas tēma – Kā noturēt emocionālo līdzsvaru.

“Kā saglabāt iekšējo mieru un līdzsvaru šajā laikā? Kā tikt galā ar visiem izaicinājumiem, pienākumiem mājās un darbā, lai visam pietiktu spēka? Kā “uzpildīt” iekšējo resursu baterijas, lai pietiktu enerģija sev un varētu dalīties ar citiem – par to runāsim un kopā meklēsim atbildes šajā tikšanas reizē.”

.

Žanna Alsouleiman

Dermatologs, Venerologs
Sarunas tēma – Ādas kopšana pavasarī.

Kā rūpēties par savas ādas skaistumu un veselību pēc ziemas mēnešiem, pielāgojot ādas kopšanas rutīnu pavasara laikam. Cik būtiski ir kopšana šajā pārejas posmā. Saprast kas ir brīvie radikāļi un kā tie ietekmē mūsu veselību.

Marika Purena

L’Oréal Baltic ādas kopšanas zīmolu (Garnier, L’Oréal Paris, Mixa) vadītāja Latvijā
Sarunas tēma – Garnier zīmola vērtības.

Iepazīstinās ar zīmola Garnier filozofiju. Sniegs zināšanas par zīmola vērtībām. Pastāstīs padzilinātāk par produktiem.


DALĪBNIEČU ATSAUKSMES

Diāna:

Liels paldies, par lieliski pavadīto vakaru!
Drogas dāmu skola ir brīnišķīga atelpa no ikdienas skrējiena, kad atbrīvotā atmosfērā iespējams atslēgties no problēmām, klausoties interesantu lektoru noderīgajā informācijā, iesaistoties atraktīvās diskusijās, uzzināt daudz ko jaunu par Drogās nopērkamiem produktiem, par tēmām, kas vienmēr bijušas aktuālas sievietei. Liels paldies par svētku uzburšanu visam Drogas personālam, kas strādā pie šī lieliskā pasākuma! Ļoti novērtēju to, ka man bija izdevība piedalīties.

Evita:

Pirmkārt jau milzīgs paldies par jūsu darbu ko darāt, jūs tik tiešām iepriecināt daudz jo daudz sievietes Latvijā. Otrkārt paldies, ka izvēlējāties uzaicināt arī mani uz šo Dāmu Skolu. Biju neizsakāmi sajūsmināta šajā vakarā. Ēdiens, dzērieni, ziedi, gaismas, fotogrāfs – pilnīgi jutos kā TV zvaigzne 🤩 Liels jums paldies ❤️

Inese:

Pasākumi Dāmu skola vienmēr ir ļoti aizraujoši, tajos ir apskatāmas katrai sievietei aktuālas tēmas. Vienmēr ļoti interesantas, noderīgas un saistošas ir produktu prezentācijas, kurās ir iespējams iegūt visplašāko informāciju par produktiem un reizēm tos arī notestēt. Katrā šādā nodarbībā ir arī lektors, kurš “iedod spārnus” turpmākajai dzīvei, norādot, kā pārvarēt dzīves grūtības un gūt panākumus turpmākajā dzīvē. Drogas pārstāvji interesējas, cik apmierinātas esam ar iepirkšanos veikalos un sadarbību, palīdz atcerēties, ar ko viss bija sācies, pastāsta par saviem turpmākajiem plāniem.

Elīna:

Gribēju pateikt paldies par Drogas Dāmu skolas pasākumu un to, ka izvēlējāties mani kā vienu no dalībniecēm. Bija patiess prieks atrasties kopā ar burvīgām dāmām un gūt iedvesmu no kouča Evijas Van Der Beek. Drogas Dāmu skola bija kā svaiga gaisa malks, kas tik ļoti trūka visu šo laiku. Paldies Drogas organizatoru komandai par garšīgām uzkodām, par kopējo atmosfēru, par iespēju pabūt skaistās pasākuma telpās un par to, ka dodiet iespēju piedalīties šāda veida pasākumā. Lai jūsu komandai izdodas gūt iedvesmu jauniem mērķiem un jauniem darbiem! 🙂 

Diāna:

Pēc divu gadu pauzes, katrs klātienes pasākums ir ar ļoti lielu pievienoto vērtību. Es biju ļoti patīkami pārstiegta par katru sīkumu (ziedi uz katra galda, ļoti garšīgi salātiņi, kūciņas, vīns 🙂 , tiešām lieliska dāvana no Garnier, iedvesmojošas lektores, utt.). A, jā, arī vietas izvēle, nekad nebiju bijusi PULLMAN viesnīcā 🙂 Tāda iedvesmota pēc Evijas van der Beek lekcijas, atpakaļceļā uz mājām, ilgi norunāju ar draudzeni pa telefonu, stāstot visu, ko dzirdēju, sapratu un darīšu! 🙂 Un ļoti svarīga lieta man, ko diemžēl netiku pielietojusi savā ikdienas rutīnā, bet tagad to daru – ir PAREIZA sejas kopšana 🙂 Es pat aizgāju uz Drogām un papildināju savu Garnier sejas kopšanas produktu klāstu ar rožu toniku, SPF 50 pūšamo līdzekli un C vitamīna serumu 🙂 Neticami skaista āda jau pēc nedēļas!!!

Inese:

Bija patiess prieks piedalīties Drogu Dāmu skolas pasākumā un patīkams pārsteigums nokļūt šajā burvīgajā sievišķības, pavasa ziedu un kosmētikas pasaulē!
Gandarījums par jaunumiem un noderīgiem padomiem ar ko dalījās Dāmu skolas viešņas un iegūtām zināšanām, kas mums – SIEVIETĒM vajadzīgas iekšējam un ārējam SKAISTUMAM, MIERAM un LABSAJŪTAI. Sirsnīgs paldies organizatoriem un Drogas Dāmu skolas viešņām!