Dāmu skola sadarbībā ar L’Oreal!

Tiekamies Drogas Dāmu skolā klātienē!

Kad?

Ceturtdien, 2022. gada 28. jūlijā, 18.00-21.00

Kur?

Viesnīcā Grand Poet Hotel, Rīgā, Raiņa bulvārī 5/6

Kas?

Lai padarītu ikdienu krāšņāku, aicinām Tevi veltīt vienu darba dienas vakaru, palutināt sevi un piedalīties Dāmu skolas seminārā!

Ar devīzi “Kā saposties svētkiem”

Nepiespiestā un romantiskā gaisotnē pie kafijas tases kopā ar zīmolu L’Oreal Paris iepazīsimies ar šī brīža aktuālāko tēmu un sapratīsim, kā un kādu grimu uzklāt, kāda kleita būtu vispiemērotākā atbilstoši auguma proporcijām, tā lai svētkos izskatītos neatvairāma.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems L’Oreal Paris dekoratīvās kosmētikas produktu komplektus.

Burvīga gaisotne, jaunas zināšanas, iedvesma, dāvanas, un pats galvenais –  laiks, kuru veltīt pašai sev – tas viss Drogas Dāmu skolā!

Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 25.07.

Tev jābūt Drogas Kartes īpašniecei un zemāk jāuzraksta, kāpēc vēlētos piedalīties seminārā. Visi pieteikumi piedalās izlozē, pēc kuras sazināsimies ar 20 laimīgajām dalībniecēm!

Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē, un 2 dienas pirms pasākuma mēs sazināsimies ar laimīgajām dalībniecēm, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

.

Dāmu skolas viešņas

Una Bernatoviča

Imidža skolas-studijas “Unastyle” dibinātāja un vizāžiste

Sarunas tēma – L’Oreal Paris zīmola produkti un make-up.

Iepazīstinās ar zīmola L’Oreal Paris produktiem un parādīs praksē, kā izvēlēties piemērotākos produktus, lai uzklātu skaistu svētku grimu.  

Vita Nasirova

Smalkā stila un labu manieru speciāliste

Sarunas tēma – kā uzsākt sarunu un par ko runāt

Vai ir pazīstama situācija – esot kādā pasākumā, jūs vientuļi stāvat ar glāzi rokās, vērojot, kā citi viesi sarunājas, bet jūs nezināt, kā uzsākt un par ko runāt ar sev nepazīstamu cilvēku? Vai arī jūs ar kādu ir iepazīstinājuši, bet saruna neraisās? Mēs pārvarēsim savas bailes, iepazīstoties ar svešiem cilvēkiem, identificēsim tabu tēmas un meklēsim interesantus tematus, par ko runāt.

Ineta Lesīte

Vizāžiste, stiliste, “Unastyle” pasniedzēja

Sarunas tēma – Stils, auguma proporcijas, apģērba izvēle

Lekcijas laikā apskatīsim auguma proporcijas un sapratīsim, kā veiksmīgāk piemeklēt apģērbu, lai tas izceltu sievietes tēlu un vizuāli padarītu mazāk redzamas auguma nepilnības. Fokuss – kleitas, svētku apģērbs. Tēmas izklāstā: krāsu nozīme, dažu stilu un trendu apskats.


Izlozes rezultāti:

agn***nja@gmail.com, kri***re1@gmail.com, gun***ece@gmail.com, Bai***ova@inbox.lv, pau***ska.2004@gmail.com, iri***ska@inbox.lv, ive***132@inbox.lv, zel**nga@inbox.lv, lau***ele@inbox.lv, lie***-aa@inbox.lv, tj***xa@inbox.lv, zan***ece@inbox.lv, reb***ane@inbox.lv, est***111@inbox.lv, lju***nko@hotmail.com, aija***una@inbox.lv, lie***ina@inbox.lv, ai***lne@gmail.com, jol***one@inbox.lv, spi***ere@gmail.com, iev***jas@gmail.com, ant***ole@inbox.lv, olg***era@gmail.com, ba***nna@inbox.lv

Apsveicam laimīgās dalībnieces!

Paldies visām dalībniecēm, kas piedalījās un iesūtīja savus pieteikumus!

.

Dāmu skolas video

https://www.youtube.com/watch?v=TdANC3HO6H8

.

.

Dāmu skolas galerija 28.07.2022.