Piesakies Drogas Dāmu skolai sadarbībā ar Garnier Bio!

Drogas Dāmu skola sniegs vērtīgas zināšanas, kas palīdzēs kļūt apburošai no galvas līdz kājām.

Kad?

Ceturtdien, 2020. gada 17.septembrī, plkst. 18.30-21.00

Kur?

Mākslas muzeja restorānā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?

Drogas Dāmu skola sniegs vērtīgas zināšanas, kas palīdzēs kļūt apburošai no galvas līdz kājām, atrodot piemērotāko tieši Tev – gan ādas kopšanā, gan modernas garderobes izveidē.

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skoals viešņas

Ketija Karlsone

Par to, kā izvēlēties savam sejas ādas tipam un stāvoklim piemērotākos kopšanas līdzekļus un rituālus, stāstīs profesionāla kosmētiķe Ketija Karlsone no skaistuma studijas Auch.

Marika Purena

Garnier Bio zīmola vadītāja Baltijā Marika Purena iepazīstinās ar zīmola filozofiju, jaunākajiem un interesantākajiem produktiem, kuru sastāvā esošie augu ekstrakti sniedz individuālu efektu katram ādas tipam.

Māra Binde

Latvijas Mākslas akadēmijas Modes dizaina nodaļas vadītāja Māra Binde iepazīstinās ar ilgtspējīgas modes konceptu un semināra praktiskajā daļā iemācīs izveidot Tev visatbilstošāko garderobi.

Garnier Bio produkti

Showing > of results