Dāmu skola sadarbībā ar Always!

Tiekamies Drogas Dāmu skolā!

Apsveicam laimīgās dalībnieces!

Izlozes rezultāti:

Gun***as@inbox.lv  S**g@inbox.lv  Erika***vare@inbox.lv  Lind***ristapsone@gmail.com  Gor***iece@inbox.lv  Wi**x@inbox.lv  Gint***aura50@gmail.com  Emij***omere@gmail.com  Ilz***einate@gmail.com  Art***tradina@gmail.com

Paldies, visām dalībniecēm par pieteikumiem!

Veselīgs uzturs ir viens no fiziskās un garīgās labsajūtas svarīgākajiem aspektiem. Katras sievietes iekšējais labsajūtas templis un tā skaistums ir atkarīgs no tā, kā pret templi attiecamies. Būtiski ir ne tikai par to rūpēties dienu no dienas, bet arī rast miera brīžus sev, tādā veidā radot līdzsvaru sevī! Atceries apstāties un parūpēties par sevi. Katru dienu. Vienmēr.

Kad?

Ceturtdien, 2023. gada 11. maijā, 18.00-21.00

Kur?

Mercure Rīga Centrs, Elizabetes iela 101, Centra rajons, Rīga

Kas?

Ar devīzi “Izpaud savu līderību. Vienmēr.”

Sadarbībā ar Always, Drogas Dāmu skolas apmeklētājām piedāvājam nepiespiestā gaisotnē, burvīgu dāmu sabiedrībā dzirdēt vērtīgas lekcijas: ”Emocionālā labbūtība un dzīves līdzsvars”, ”Uzturs un tā daudzveidība”.

Ikdienas steigā un kustībā ir svarīgi saprast, ka katra no mums ir līdere un neatkārtojama. Vēlamies, lai vienmēr to atceries, tādēļ aicinām uz iedvesmas gūšanu vienu vakaru kopā ar mums Dāmu skolas seminārā!

Burvīga gaisotne, jaunas zināšanas, praktiski uzdevumi un dāvanas no Always, to varēsi pieredzēt Drogas Dāmu skolā!

Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 8.05.

Tev jābūt Drogas Kartes īpašniecei un zemāk jāuzraksta, kāpēc vēlētos piedalīties seminārā. Visi pieteikumi piedalās izlozē, pēc kuras sazināsimies ar 10 laimīgajām dalībniecēm, kuras uz pasākumu varēs nākt kopā ar mammu, meitu, māsu vai draudzeni!

Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē, un 2 dienas pirms pasākuma mēs sazināsimies ar laimīgajām dalībniecēm, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas viešņas

Lolita Neimane

Rīgas Stradiņa universitātes Sporta un uztura katedras lektore, studiju programmu “Uzturs” un “Uzturzinātne” vadītāja

Sarunas tēma: “Uzturs un tā daudzveidība”

Kā uzturs ietekmē sievietes emocionālo un fizisko ķermeni, kā zināt kurš uztura veids der tieši man un dalīšanās ar praktiskiem padomiem.

Evija van der Beek

Supervizore, labbūtības un līderības koučs, labbūtības un koučinga trenere

Sarunas tēma: “Emocionālā labbūtība un dzīves līdzsvars”

Seminārā uzzināsiet, kas ir emocionālā labbūtība, kas to apdraud mūsdienu nepārtraukto pārmaiņu un neskaidrības laikmetā, tamdēļ būs ieteikumi, kā padarīt savu dzīvi mierīgāku un samazināt stresu. Runāsim arī par to, vai darba un dzīves līdzsvars ir mīts vai realitāte šodien, kad visu laiku ir “jāsaņemas” un jāspēj tikt galā ar daudziem izaicinājumiem mājās un darbā. Semināra beigās būs dažas mikrometodes, ko katra varēsiet izmantot ikdienā.

Paldies, ka veltījāt vakaru Drogas Dāmu skolai!


Dāmu skola 11.05.2023.