ELVITAL Full Resist 1,5% Aminexil serums pret matu izkrišanu

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 07.08.-20.08.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 21.08.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 21.08.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 04.09.-18.09.2023.

Apsveicam izlozes uzvarētājus!

viktori***olubeva@inbox.lv krist***737@inbox.lv gunta***stina@inbox.lv marg***ita@inbox.lv zvibu***e112@gmail.com alis***lca@gmail.com d***adt@gmail.com si***itez@inbox.lv udr***kola7@gmail.com mo***aa611@gmail.com undin***uba@gmail.com a.li***ne@gmail.com li**a@inbox.lv eu***le@gmail.com ma***a71@inbox.lv lind***relca@inbox.lv sinti***ern@protonmail.ch buk***amanta@inbox.lv akr***le11@gmail.com agat***einare@gmail.com ama***kristaalekse@inbox.lv unab***arde@gmail.com valer***paegle2004@inbox.lv smalka***ene@gmail.com erik***litis@gmail.com mont***urme@gmail.com ruta***rike@gmail.com meg***cace@icloud.com lagzdin***elina555@gmail.com eliza***e20023@inbox.lv

ELVITAL Full Resist 1,5% Aminexil serums pret matu izkrišanu, 102ml

Elvital Full Resist Anti-Hair Loss Serum ir matu serums vājiem matiem, kuriem ir tendence izkrist lūšanas dēļ.

Klīniski pārbaudītā* formula, kas ir bagātināta ar 1,5% amineksilu + kofeīnu + arginīnu, nodrošina acīmredzamus rezultātus – pēc 6 lietošanas nedēļām matu šķiedras ir ciešāk nostiprinātas un galvas āda ir mazāk redzama*

Lietojiet Elvital Full Resist šampūnu un kondicionieri pirms seruma, lai iegūtu pilnīgu nostiprinošo efektu, kuras rezultātā uz matu ķemmes paliek 2 reizes mazāk matu**.

Lietošana: Lietojiet vienu reizi dienā no rīta vai pirms iešanas gulēt. Ieklājiet tieši uz galvas ādas, posmu pa posmam, pārliecinoties, ka produkts tiek uzklāts vienmērīgi. Viegli iemasējiet. Lietojiet vienu devu katrā lietošanas reizē. Nav jāizskalo. Var lietot mitros vai sausos matos. Viena deva = 6 ml, kas atbilst iedaļām uz iepakojuma.