Garnier FRUCTIS Pineapple Hair Food

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 10.04.- 24.04.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 24.04.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.04.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 03.05.- 17.05.2023.

Produktu testēs:

rud***-g@inbox.lv elina.***pele@inbox.lv soph***elnikova@gmail.com inar***66@inbox.lv unab***arde@gmail.com sant***4@inbox.lv laila***vare@gmail.com lee***01@inbox.lv diana***cane@inbox.lv lelde***kurte@inbox.lv upi***2@inbox.lv mara***micevica@inbox.lv ka***re203@gmail.com av***39@inbox.lv sintija***itere@inbox.lv eliza***ite@inbox.lv laur***ika@inbox.lv ruta***arostniece@inbox.lv kra***nak9@gmail.com beatris***eislere@gmail.com ilzefl***nce1@gmail.com dart***159@inbox.lv inita***kmane@hotmail.lv linda***zus@gmail.com bu***ulss@gmail.com ieva***ma26@gmail.com alise***idmane@atea.com ieva***ifere@gmail.com pau***dzenina@inbox.lv kinti***moca@gmail.com

Garnier FRUCTIS Pineapple Hair Food

Garnier Fructis Hair Food Pineapple maska gariem, blāviem matiem, 400ml.

Ļauj iegūt spīdīgus matus visā to garumā un divreiz mazāk sašķeltus matu galus*. Tā satur 97% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, bet atlikušie 3% nodrošina lietošanas prieku un augstu formulas izturību. Sastāvs ir vegānisks** un 99% bioloģiski noārdāms***. Satur augu eļļas un bioloģisko ananasu ekstraktu. Dermatoloģiski pārbaudīts. To var izmantot 3 veidos: kā kondicionieri, masku vai neskalojamu līdzekli.

*Instrumentāls tests pēc šampūna un maskas lietošanas. **Nesatur dzīvnieku izcelsmes vai no dzīvniekiem atvasinātas sastāvdaļas.***Saskaņā ar ESAO 301 vai līdzvērtīgiem testiem.

Trīs lietošanas veidi: 1. Lieto kā kondicionieri: uzklāj pēc šampūna, lai atvieglotu matu atšķetināšanu visā to garumā, nepadarot matus smagus. 2. Lieto kā matu masku: uzklāj mitriem matiem, ļauj iedarboties trīs līdz piecas minūtes un rūpīgi izskalo, lai pabarotu garus, nespodrus matus. 3. Lieto kā neskalojamu krēmu: uzklāj mitros matos rieksta lielumā matu vidusdaļā un galos. Mati ir intensīvi pabaroti un spīdīgi visā to garumā. Ja iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalo tās ar ūdeni. Nenorīt. Neuzglabāt bērniem pieejamā vietā.

Garnier Fructis Hair Food Pineapple šampūns gariem, blāviem matiem, 350ml.

Ļauj iegūt spīdīgus matus visā to garumā. Ar barojošiem lipīdiem bagātinātais sastāvs maigi attīra un baro matus, nepadarot tos smagus! Tas satur 96% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, bet atlikušie 4% nodrošina lietošanas prieku un augstu formulas izturību. Sastāvs ir vegānisks* un 96% bioloģiski noārdāms**. Satur bioloģisko ananasu ekstraktu. Dermatoloģiski pārbaudītais sastāvs nesatur mākslīgās krāsvielas un silikonus dabiskai sajūtai matos. Produkts izgatavots oglekļa neitrālā rūpnīcā, kurā tiek izmantots pārstrādāts ūdens.

Pudele izgatavota no 100% pārstrādātas plastmasas*** un ir pārstrādājama***. *Nesatur dzīvnieku izcelsmes vai no dzīvniekiem atvasinātas sastāvdaļas. **Saskaņā ar ESAO 301 vai līdzvērtīgiem testiem. ***Izņemot krāsvielas, piedevas un vāciņu.