GARNIER nakts serums ar 10% tīru C vitamīnu

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 07.08.-20.08.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 21.08.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 21.08.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 04.09.-18.09.2023.

Apsveicam izlozes uzvarētājus!

ruta.st***stniece@inbox.lv anita***zenberga@inbox.lv in***09@inbox.lv gulb***dite@gmail.com anet***gzdina123@gmail.com lub***malinovska@inbox.lv k***ija@inbox.lv ilze.***ode@gmail.com S***a@inbox.lv aab***na@hotmail.com sintij***dzite.2@gmail.com ti***ja@inbox.lv laur***epaa@gmail.com t**xa@inbox.lv alona***necova@inbox.lv ilo***081@inbox.lv kristi***sile@gmail.com patricij***seniece@inbox.lv inita***ge2@inbox.lv i***an@inbox.lv paula***zauska.2004@gmail.com vit***s03@gmail.com kei***33@inbox.lv do***ne@inbox.lv kinti***lusa20@inbox.lv evit***tmane@inbox.lv mart***irse1@inbox.lv blue***une@inbox.lv ann***oga@inbox.lv zand***ihe@yahoo.com

GARNIER Vitamin C nakts serums ar 10% tīru C vitamīnu, 30ml

Pirmais Garnier nakts serums ar augstāko 10% [TĪRA C VITAMĪNA] un [HIALURONSKĀBES] koncentrāciju, lai redzami izgaismotu blāvu un nogurušu ādu nakts laikā, kad tā atjaunojas visefektīvāk.

[TĪRS C VITAMĪNS] ir spēcīga dabiskas izcelsmes aktīvā sastāvdaļa tās tīrākajā formā.

[HIALURONSKĀBE] ir atzīta aktīvā sastāvdaļa, kas atbalsta intensīvu ādas mitrināšanu un izlīdzināšanu. Tās molekula piesaista 1000 reizes vairāk ūdeni nekā pati sver.

Pierādīta efektivitāte: Pēc 1 nakts*: gludāka, tvirtāka, atjaunota un atpūtusies āda. Pēc 3 naktīm*: redzami mirdzošāka, veselīgāka un skaistāka āda.

Pēc 2 mēnešiem**: klīniski pierādīta smalko grumbiņu samazināšana un nevienmērīga ādas toņa uzlabošana. Gluda, mirdzoša āda ar vienmērīgu toni.

*Pašnovērtējums, 79 sievietes, uzklājot serumu vakarā. **Klīniskais tests, uzklājot serumu vakarā. Serums ir piemērots visiem ādas tipiem un toņiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.