Garnier Vitamin C izgaismojošs krēms acu zonai

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 10.04.- 24.04.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 24.04.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.04.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 03.05.- 17.05.2023.

Prduktu testēs:

kik***02@inbox.lv linin***ita@gmail.com diaa***108@inbox.lv t***a@inbox.lv agnes***tokova@inbox.lv lauma***rinaa@gmail.com monik***urkane95@gmail.com gitasb***des@gmail.com agrit***alodestokova@inbox.lv ler***4@inbox.lv mairita***pkovska@inbox.lv kri***s14@inbox.lv ime***nica@inbox.lv skuj***aiba@gmail.com iluta***sovska@inbox.lv evi***8@inbox.lv agnes***elshe@gmail.com mad***krafte22@gmail.com muz***ntem58@gmail.com li***5@inbox.lv ieva***tvina@gmail.com ***a@inbox.lv l***ce23@inbox.lv laura.***vrina@gmail.com el***80@inbox.lv laur***0204@inbox.lv anna***unzema1@gmail.com ane***zolina5@inbox.lv andr***ovika@gmail.com dai***s1@gmail.com

Garnier Vitamin C izgaismojošs krēms acu zonai, 15ml

Garnier pirmais krēms acu zonai ar īpaši koncentrētu 4% FORMULU [NIACINAMĪDS + KOFEĪNS + VITAMĪNS Cg + BANĀNU PULVERIS]. Samazina noguruma pazīmes, tumšos lokus un smalkās līnijas izgaismotas, atpūtušās un svaigas ādas izskatam. Piemērots nogurušai, blāvai ādai acu zonā. Krēms ar zinātnes spēku: Cg vitamīns ir dermatoloģiska biofermentācijas procesā iegūta aktīvā viela, kas pazīstama ar izgaismojošām un ādu uzlabojošām īpašībām. Banānu pulveris ir dabiskas izcelsmes ekstrakts, kas pazīstams ar savām ādas izskatu uzlabojošajām īpašībām. Klīniski pierādīta 8 noguruma pazīmju samazināšana: tumšie loki, smalkās līnijas zem acīm, blāvums, ”vārnu kājiņas”, ādas tvirtuma, gluduma un maiguma trūkums un vispārējā ādas izskata uzlabošana. Jau pēc 1 nedēļas: āda acu zonā izskatās atpūtusies un izgaismota. Nesatur smaržvielas. *Klīniskais tests, 75 dalībnieki, pēc produkta lietošanas 4 nedēļas.

Lietošanas instrukcija: Uzklāj krēmu acu zonā. Iestrādā ar pirkstu galiem. Maigi iemasē ādā. Uzglabā ledusskapī atvēsinošam efektam. Var lietot pirms konsīlera.