L’Oréal Paris Revitalift Clinical serums sejai ar 12% tīru C vitamīnu, E vitamīnu un salicilskābi

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 08.05.- 22.05.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 22.05.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.05.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 31.05.- 14.06.2023.

Produktu testēs:

dac***lc@gmail.com dauks***inda21@gmail.com elina.***entale@gmail.com agnes***tokova@inbox.lv marij***azovska@inbox.lv agrita.***odestokova@inbox.lv He***n@inbox.lv evelina***zane@gmail.com agnes***stare000@gmail.com lind***adzite@gmail.com ruta***arostniece@inbox.lv dan***ogrebnaka@inbox.lv sa***81@inbox.lv anita***zenberga@inbox.lv lain***arkune@inbox.lv ruta***arostniece@inbox.lv a*c@inbox.lv agnedian***dk@icloud.com elga***ksna@gmail.com sintij***aveljeva@inbox.lv rut***trike@gmail.com daira***rmola@gmail.com rozentale***va@gmail.com ris**a@inbox.lv z**z@inbox.lv mairita***pkovska@inbox.lv emilij***anberga@inbox.lv u***e75@inbox.lv leld***15@inbox.lv 18m***17@gmail.com

L’Oréal Paris Revitalift Clinical serums sejai ar 12% tīru C vitamīnu, E vitamīnu un salicilskābi, 30 ml

80% ādas novecošanās pazīmju izraisa UV stari. Risinājums? Revitalift Clinical izgaismojošais dienas krēms ar C vitamīnu* un SPF 50+ no L’Oréal Paris, kas katru dienu palīdz aizsargāt ādu no saules izraisītiem bojājumiem, novērš pirmo ādas novecošanās pazīmju parādīšanos, kā arī samazina tumšos plankumus un sīkās grumbiņas. Mitrinošā krēma formula ir b

Pēc 5 gadu zinātniskās izpētes un vairāk nekā 200 pārbaudītām formulām L’Oréal Paris iepazīstina ar revolucionāro Revitalift Clinical izgaismojošo serumu, kas palīdz cīnīties ar 3 agrīnām ādas novecošanās pazīmēm: nevienmērīgu sejas ādas toni, palielinātām porām un sīkajām grumbiņām. Rezultāts? 2x mirdzošāka un 3x gludāka āda pēc lietošanas tikai vienu mēnesi.* Seruma formula satur: – 12% tīru C vitamīnu (L-askorbīnskābi) – spēcīgu antioksidants, kas palīdz uzlabot ādas mirdzumu un samazināt novecošanās pazīmes; – salicilskābi – sastāvdaļu ar pīlinga īpašībām, kas palīdz samazināt poru izskatu un izlīdzināt ādas tekstūru; – E vitamīnu – antioksidantu, kas kopā ar C vitamīnu palīdz aizsargāt ādu no oksidatīvā stresa. Acīmredzami rezultāti: – Jau pēc 1 lietošanas reizes: āda ir mitrināta, izskatās mirdzošāka un gludāka; – Pēc 1 mēneša: ādas tekstūra ir uzlabojusies, ādas tonis ir vienmērīgāks, poras, smalkās līnijas un grumbas ir redzami samazinātas; – Pēc 2 mēnešu regulāras lietošanas**: izlīdzināts nevienmērīgs ādas tonis (-53%), samazināts poru izskats (-59%), smalkās līnijas (-55%) un grumbas (-41%). Serums ir pildīts necaurspīdīgā stikla pudelē ar anti-UV pārklājumu, kas aizsargā formulu pret gaismu un skābekli. *Klīniskais novērtējums salīdzinājumā ar ādas sākotnējo stāvokli, 63 dalībnieki, 4 nedēļas. **Klīniskais tests, 63 cilvēki, 8 nedēļas.

Lietošana: No rīta un vakarā uzklājiet 2–3 pilienus uz tīras, sausas sejas un kakla ādas pirms mitrinošā krēma. Nelietojiet ādai ap acīm. No rīta lietojiet saules aizsargkrēmu ar vismaz SPF 20.

FORMĀCIJAI: 13 ciparu kartes kodu atradīsiet klienta kartes otrā pusē – zem svītrkoda.