MAYBELLINE Falsies Surreal skropstu tuša

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 11.07.- 23.07.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 24.07.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.07.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 01.08.- 17.08.2023.

Apsveicam izlozes uzvarētājus!

alda.***ina@gmail.com do***8@inbox.lv lindad***us@gmail.com strod***nnija@gmail.com ievi***16@inbox.lv anni***5s@gmail.com an***hy@inbox.lv austrum***gnese@gmail.com nikolajev***ina@gmail.com sind***ntone@gmail.com keit***vita@inbox.lv Lz-z***ina3@inbox.lv zane***nsone@gmail.com baib***45@inbox.lv alis***ri@inbox.lv roze***nda@inbox.lv plavej***aura@gmail.com klavi***ristine@gmail.com rezija***ore@inbox.lv evao***vska123@gmail.com helen***erpe@inbox.lv smalka***ene@gmail.com san***e@inbox.lv aivit***miukse@gmail.com jozus***a556@gmail.com init***umberga@inbox.lv ru***e-g@inbox.lv ga***27@inbox.lv up***75@inbox.lv Petrov***atjana1@gmail.com

MAYBELLINE Falsies Surreal skropstu tuša, 10 ml

Skropstu tuša, kas paceļ skropstas citā dimensijā. Skropstu tuša palielina skropstu apjomu līdz pat 10 reizēm. Ar barojošām eļļām bagātinātā formula padara skropstas garākas un apjomīgākas, nodrošinot komfortablu klājumu. Pateicoties šķiedrām sastāvā, tuša padara skropstas līdz par 3mm* garākas, turklāt spirālveida sariņu birstīte aizsniedz pat īsākās skropstas. Tuša ir ilgnoturīga, neizsmērējas, nedrūp un neizbalē līdz pat 24 stundām*. Vegāniska formula bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. *Patērētāju tests

10 reizes lielāks skropstu apjoms + pagarināšana 2. Ilgnoturīga tuša, kas ir izturīga pret izsmērēšanos, un izbalēšanu līdz pat 24 stundām. 3. Neatstāj tušas kamoliņus 4. Formula ar barojošām eļļām komforta sajūtai. 5. Spirālveida birstīte, kas sasniedz visas skropstas. 6. Vegāniska formula bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. 7. Oftalmoloģiski pārbaudīts. Produkts piemērots jutīgām acīm un kontaktlēcu lietotājiem.

Lietošana:
Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklāj skropstu tušu no skropstu saknēm līdz galiem ar dinamiskām kustībām, virzot birstīti uz augšu. Neļauj skropstām izžūt starp tušas slāņu uzklāšanu, lai iegūtu vēl labāku palielināta skropstu apjoma efektu.

INFORMĀCIJAI: 13 ciparu kartes kodu atradīsiet klienta kartes otrā pusē – zem svītrkoda.