PERSIL Eco Power Bars Universal tabletes veļas mazgāšanai

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 10.04.- 24.04.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 24.04.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.04.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 03.05.- 17.05.2023.

Produktu testēs:

sar***e62@inbox.lv zie***aanna@gmail.com emilij***urca@inbox.lv Guni***636@inbox.lv anita***zenberga@inbox.lv b***ns3@inbox.lv adrija***enite@gmail.com kraso***akitija@gmail.com lucija***ba8@gmail.com diamon***ace@inbox.lv blue***une@inbox.lv azv***zne@gmail.com dag***s4@inbox.lv zvag***krista@gmail.com karin***v@inbox.lv u***e7@inbox.lv maru***glite@inbox.lv pulk***iktorija21@inbox.lv ru***eb@gmail.com d.du***vska96@gmail.com can***4@inbox.lv dana***ikute@inbox.lv jerm***na@gmail.com aniela***nina@icloud.com jus***ej@inbox.lv maria***oubina@gmail.com iine***993@inbox.lv zane***mbite@inbox.lv aija***bre@gmail.com Ive***22@inbox.lv

PERSIL Eco Power Bars Universal tabletes veļas mazgāšanai, 20gab.

Persil Eco Power Bars ilgtspējīgā iepakojumā. Iepakojums paredzēts pārstrādāšanai makulatūrā un satur par 97% mazāk plastmasas* vienlaikus nodrošinot uzticamo 100% Persil veiktspēju.

Piešķirot apģērbam ilgnoturīgu aromātu un nodrošinot dziļu tīrīšanu, Persil Eco Power Bars piedāvā Persil pierādīto veļas mazgāšanas līdzekļu kvalitāti ilgtspējīgā un kompaktā iepakojumā.

Katrs iepakojums satur 20 veļas mazgāšanas produktu, kuri ir katrs atsevišķi iepakots ūdenī šķīstošā apvalkā, lai tas būtu viegli lietojams, viegli dozējams, ērts un pārnēsājams. Aizsargājošais apvalks apkārt produktam ir ūdenī šķīstošs un pilnībā bioloģiski noārdāms, tādēļ to nav nepieciešams noņemt pirms mazgāšanas.

Izmantošana: ielieciet Eco Power Bar veļas mašīnas cilindra apakšā un ievietojiet veļu.

Persil Eco Power Bar veļas mazgāšanas līdzeklis var tikt izmantots visās ūdens temperatūrās, ieskaitot aukstu ūdeni.

Dozēšana: izmantojiet 1 produktu normālai mazgāšanas slodzei (mīkstam vai vidēji cietam ūdenim) un 2 produktus lielam veļas daudzumam un/vai ļoti netīrai veļai (cietam ūdenim).

* Salīdzinot ārējo iepakojumu ar iepriekš dozētiem šķidrajiem mazgāšanas līdzekļiem