Drogas atklāj 96. veikalu

Drogas atklāj jaunu veikalu T/C Sāga

Turpinot attīstību, šodien, 15. septembrī, AS Drogas svin veikala atklāšanas svētkus tirdzniecības centrā “SĀGA”, Biķeru ielā 4, Dreiliņos, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā. Tas būs jau 96. veikals Drogas Latvijā un 37., kas veidots jaunajā konceptā – ar papildu ērtībām un jauniem videi draudzīgiem risinājumiem.

Jaunā koncepta veikala iekārtojumā tiek ņemtas vērā mūsu lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam. Tieši pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļauj atrast vēlamos produktus. Interjerā dominē jaunajam veikala konceptam raksturīgie toņi – maigi rozā un pelēkā krāsa savienojumā ar Drogas tradicionālās zilganzaļās krāsas akcentiem. Veikala dizainu papildina digitālie ekrāni un LED paneļi.

“Esam priecīgi, ka arvien rodam iespējas paplašināt veikalu tīklu, atklājot jaunus veikalus arī mūsu galvaspilsētā, vienlaikus turpinot arī esošo veikalu rekonstrukcijas, kas līdzās digitalizācijai pēdējos gados ir bijis lielākais akcents, nodrošinot mūsu klientiem arvien jaunas ērtības un iespējas, ” saka Drogas mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova.

Svinot veikala atvēršanu, veikala klienti tiks iepriecināti ar īpašiem piedāvājumiem, atlaidēm, dāvanām par pirkumiem, tiks sniegtas profesionālas bezmaksas konsultācijas par L’oreal Paris un Maybelline New York dekoratīvo kosmētiku, kā arī iespēja izmēģināt un piemeklēt sev piemērotākos L’oreal Paris un Garnier sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Veikala darba laiks būs: darbdienās un sestdienās 10.00–21.00, svētdienās 10.00–20.00.

Uz tikšanos jaunajā veikalā Drogas!