Seksuālā veselība / Intīmpreces

3 atrastas preces
Atlasīt:

-30%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

5,25 €

Tikai Drogās!

SUPERDRUG-SUPERDRUG Strawberry lubrikants, 75ml-7108433-

-30%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

5,25 €

Tikai Drogās!

SUPERDRUG-SUPERDRUG Lubrikants, 75ml-7108457-

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

6,75 €

Tikai Drogās!

SUPERDRUG-SUPERDRUG 2in1 Lubrikants&Masāžas gēls, 200ml-7361708-

Intīmpreces


Intīmpreces un seksuālās veselības preces internetā Drogas e-veikalā. Prezervatīvi, lubrikanti, masāžas eļļas, ovulācijas testi un citas intīmās preces plašā izvēlē no pasaulē iecienītākajiem zīmoliem.


Intīmpreču un seksuālās veselības preču iegāde vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Apskati produktu klāstu, netraucēti iepazīsties ar interesējošo produktu īpašībām, izvēlies sev piemērotākās preces un iegādājies tās, neizejot no mājām. Ne mazāk svarīgi – pasūtījumu piegādāsim tev visā Latvijā tikai dažu darba dienu laikā!


Intīmpreces internetā Drogas e-veikalā


Intīmpreču iegāde internetā kļūst aizvien populārāka, aizstājot aptieku un specializēto veikalu apmeklējumu. Gan sievietes, gan vīrieši aizvien lielāku uzmanību velta savai seksuālajai veselībai un labsajūtai. Plašais intīmpreču sortiments internetā, e-veikalu piedāvātā vienkāršā, ērtā un ātrā iepirkšanās padara intīmās preces vēl pieejamākas. Arī Drogas e-veikala preču sortimentā īpaša uzmanība tiek veltīta seksuālās veselības precēm. Iepazīsties ar mūsu intīmpreču un seksuālās veselības preču piedāvājumu un iegādājies meklēto jau šodien!


Seksuālā veselība


Seksuālā veselība ir nozīmīgs dzīves aspekts, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti ilgtermiņā. Rūpes par savu seksuālo un reproduktīvo veselību sākas ar kvalitatīvu intīmpreču, kontracepcijas līdzekļu un ģimenes plānošanas līdzekļu izmantošanu. Drogas e-veikalā atradīsi populārākās preces rūpēm par seksuālo un reproduktīvo veselību ikdienā:


 • prezervatīvus;
 • lubrikantus;
 • ovulācijas testus;
 • grūtniecības testus.

 • Parūpējies par savu seksuālo veselību jau šodien un pasūti nepieciešamās preces mūsu interneta veikalā Drogas!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Drogas interneta veikala sortimentā ir pieejami populārākie seksuālās veselības produkti un intīmpreces, piemēram, prezervatīvi, lubrikanti un masāžas eļļas. Tāpat mūsu piedāvājumā atradīsi arī ovulācijas un agrīnās grūtniecības testus.

  Drogas e-veikala intīmpreču un seksuālās veselības preču sortimentā atradīsi plaši pazīstamu un iecienītu zīmolu produkciju, piemēram, Durex, LifeStyles, Maria un citu populāru zīmolu preces.

  Iepērkoties Drogas e-veikalā, tev ir iespēja saņemt savu pasūtījumu visā Latvijā jau nākamajā darba dienā. Preču piegādi nākamajā darba dienā nodrošinām gan preču saņemšanai Drogas veikalos, gan piegādēm uz Venipak un Omniva pakomātiem.