Balzāmi

5 atrastas preces
Atlasīt:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP Lūpu filleris-bāze-4305615510767-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP Lūpu eļļa 02, 4.5ml-4305615510781-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP Lūpu eļļa, 03 Rosa, 4.5ml-4305615684611-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP All Day serums sausām lūpām, 15ml-4305615896946-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP All Night atjaunojošs nakts serums lūpām, 15ml-4305615896953-

Lūpu balzami


Lūpu balzams ir īpašs kopšanas līdzeklis, kas paredzēts lūpu ādas aizsardzībai un mitrināšanai. Tas baro, mitrina, aizsargā lūpas un sekmē ādas dzīšanu, ja lūpas sasprēgā vai kļūst pārlieku sausas. Ja meklē kopjošu lūpu balzamu, ieskaties Drogas plašajā piedāvājumā un pasūti sev piemērotāko jau tūlīt, lai Tavas lūpas izskatītos un justos veselas un koptas!


Kāpēc vajadzīgs lūpu balzams?


Lūpu balzams ir vajadzīgs mūsu lūpām, jo tās ātri zaudē mitrumu. Tieši tāpēc sausa gaisa apstākļos, piemēram, lidmašīnā, telpās, kurās tiek izmantots kondicionieris, vai sliktos laika apstākļos uz lūpām var parādīties plaisiņas un savilkuma sajūta. Šādos gadījumos tas kalpo kā glābšanas līdzeklis, kas var ātri un vienkārši atrisināt šīs problēmas.


Higiēniskās lūpu krāsas veidi


 • Barojošie un ādu atjaunojošie lūpu balzami, kas visbiežāk satur nomierinošas sastāvdaļas kā, piemēram, pantenolu un ārstnieciskās eļļas, piemēram, šī sviesta eļļu;
 • Mitrinošie balzami, kuru pamatā ir kokosriekstu, mandeļu vai jojobas eļļa, kas rada aizsargkārtu uz lūpu ādas, nodrošinot tās ar barības vielām un novēršot mitruma zudumu;
 • Balzami pret saules ultravioleto starojumu jeb lūpu balzami ar SPF;
 • Kopjošie lūpu produkti ar toni – šāda higiēniskā lūpu krāsa ne tikai mitrinās un kops lūpas, bet arī piešķirs tām vēlamo toni.

 • Tā kā lūpu kopšana ir ļoti svarīga visos gada mēnešos, līdzās lūpu balzamam populārs kļūst arī tāds lūpu kopšanas līdzeklis kā lūpu skrubis, kas palīdz likvidēt atmirušās šūnas uz lūpu ādas, padarot tās maigas un samtainas. Izvēlies iemīļotāko zīmolu lūpu balzamus un skrubjus Drogas interneta veikalā!

  Biežāk uzdotie jautājumi


  Lūpu balzāms novērš sausuma sajūtu uz lūpām, dziedē sīkas brūcītes, kopj lūpu plāno ādu, aizsargājot to no sala, vēja, sausuma un saules negatīvās ietekmes. Pateicoties balzamam, lūpas vienmēr ir koptas un maigas bez diskomforta sajūtas.

  Lūpu balzami plašā klāstā pieejami Drogas interneta veikalā, kur var ātri un ērti pasūtīt savām prasībām atbilstošāko lūpu kopšanas produktu.

  Higiēniskā lūpu krāsa visbiežāk satur dažādas eļļas un mitrinošas sastāvdaļas. Populārākās sastāvdaļas ir kokosriekstu, mandeļu un jojobas eļļa. Bieži vien balzama sastāvā ir arī pantenols, alveja, glicerīns, alantoīns un citas ādu kopjošas sastāvdaļas.

  Skrubis lūpām ir līdzeklis, kas palīdz kopt lūpas. Tas maigi noloba no lūpām atmirušo ādu, tādā veidā padarot tās maigas un gludas. Pateicoties lūpu skrubjiem, lūpu krāsas un lūpu spīdumi klājas vienmērīgāk.