2 atrastas preces
Atlasīt:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

ESSENCE-ESSENCE Soft&Precise lūpu zīmulis, 0.78g-4059729288424-

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

ESSENCE-ESSENCE 8H Matte Comfort matēts lūpu zīmulis, 0.3g-4059729384430-

Lūpu zīmuļi


Lūpu zīmuļi ir parocīgs dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, kas pilda vairākas funkcijas. Pirmkārt, tas ir neaizvietojams palīgs gadījumā, ja ir vēlme vizuāli palielināt lūpas, uzzīmējot lielāku kontūru lūpām un aizpildot tās ar lūpu krāsu. Otrkārt, lūpu kontūrzīmulis skaidri definē kontūras un neļauj lūpu krāsai vai lūpu spīdumam izsmērēties. Treškārt, lūpu kontūrzīmuļus var izmantot arī bez lūpu krāsas, piemēram, uzzīmējot kontūru un aizpildot lūpas ar to pašu lūpu zīmuli. Pircējiem ir pieejams plašs zīmuļu toņu klāsts – no maigi bēša līdz pat koši sarkanajam vai fuksijas tonim. Izvēlies un pasūti sev piemērotāko lūpu kontūrzīmuli Drogas interneta veikalā!


Lūpu zīmulis – veidi un padomi uzklāšanā


Lūpu zīmulis tiek izmantots, lai iegūtu precīzas lūpu kontūras un neļautu lūpu dekoratīvajiem produktiem izsmērēties. To var izmantot arī kā bāzi pirms lūpu krāsas uzklāšanas, kas sekmē ilgāku lūpu krāsas noturību un košāku lūpu toni. Pastāv vairāki lūpu kontūrzīmuļu veidi:

 • automātiskie lūpu zīmuļi, kuri nav jāasina;
 • koka lūpu zīmuļi, kuri ir jāasina;
 • gēlveida lūpu kontūrzīmuļi;
 • ilgnoturīgie un ūdensnecaurlaidīgie zīmuļi lūpām;
 • šķidrie kontūrzīmuļi (lūpu laineris).

 • Kā izvēlēties un uzklāt lūpu kontūrzīmuli?


 • Lai akcentētu līnijas, izvēlies zīmuļa toni, kas atbilst Tavam lūpu tonim vai kas ir vienu toni tumšāks nekā lūpu krāsa.
 • Lai lūpas būtu nedaudz lielākas, uzzīmētā lūpu kontūra nedrīkst pārsniegt 1mm – pretējā gadījumā grims izskatīsies nedabiski un neakurāti.
 • Lai lūpu zīmulis labi klātos, ieteicams pirms tam uz lūpām uzklāt tonālo krēmu.
 • Papildu apjomu lūpām var panākt, uzklājot nedaudz sejas izgaismotāja uz augšlūpas vidus zonas.

 • Izvēlies un pasūti iemīļotāko zīmolu lūpu zīmuļus Drogas interneta veikalā!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Lūpu zīmuļiem ir dažādas formulas un veidi, un katra dekoratīvās kosmētikas lietotāja izvēlas savām vajadzībām piemērotāko produktu. Par labiem lūpu kontūrzīmuļiem tiek uzskatīti ilgnoturīgie un ūdensnecaurlaidīgie zīmuļi lūpām, jo tie parasti turas visu dienu, neprasot lūpu grima koriģēšanu.

  Lūpu zīmulis tiek izmantots gadījumos, kad ir vēlme uzzīmēt lielākas lūpas, kā arī tāpēc, lai lūpu krāsa vai lūpu spīdums neizsmērētos. Automātiskais vai koka lūpu kontūrzīmulis vai šķidrais lūpu laineris kalpo arī kā bāze lūpu krāsai vai var pilnībā aizvietot to.

  Drogas interneta veikalā ir iespējams ātri un ērti pasūtīt lūpu kontūrzīmuļus no tādiem Latvijā iecienītiem zīmoliem, kā Catrice, NYX, Gosh, Essence un daudziem citiem.