1 atrastas preces
Atlasīt:

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

MAXFACTOR-MAXFACTOR Colour Elixir Lip Cushion lūpu spīdums, 9ml-8005610613802-
01.06 - 02.07
10,49 €
7,85 €
872,22 € / l
Member Card

872,22 €/l

Lūpu spīdumi


Lūpu spīdumi ierindojas pirktāko dekoratīvās kosmētikas līdzekļu topā. Tie palīdz piešķirt lūpām pievilcīgu spīdumu un vēlamo toni. Lūpu spīdums parasti tiek ražots šķidrā veidā, un tam ir daudz vieglāka tekstūra nekā šķidrajām lūpu krāsām. Lūpu spīdumi var būt caurspīdīgi, puscaurspīdīgi vai tādi, kas pilnībā pārklāj lūpas. Visbiežāk to sastāvā ir mirdzošas daļiņas, kas piešķir lūpām metālisku spīdumu un vizuāli nedaudz palielina tās. Ja meklē kvalitatīvu lūpu spīdumu, tad apskati Drogas piedāvājumu un pasūti savu jauno produktu lūpām jau tūlīt!


Lūpu spīdums – vērtīgākās īpašības un padomi uzklāšanā


Lūpu spīdums ir daudzfunkcionāls dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, jo ar tā palīdzību var izveidot pievilcīgas lūpas, izmantojot tikai spīdumu, vai uzklāt to uz lūpu krāsas kā mirdzošu virskārtu. Mūsdienās daudzi ražotāji spīdumiem pievieno arī lūpu ādu kopjošas īpašības, piemēram, dažādus vitamīnus un sastāvdaļas, kas mitrina un kopj lūpas. Arvien lielāku popularitāti iemanto arī lūpu eļļas, kas ir gan caurspīdīgas, gan arī ar toni – tās piešķir lūpām spīdumu, vienlaikus nodrošinot to kopšanu.

Viena no vērtīgākajām lūpu spīduma priekšrocībām ir vienkārša uzklāšana. Ja nepieciešams ātri piekoriģēt grimu, to var izdarīt ar dažām kustībām, jo lūpu spīdumu var uzklāt arī bez spoguļa un tam nav nepieciešama precizitāte uzklāšanā kā, piemēram, lūpu krāsām. Tāpat lūpu spīdums lieliski maskē nelielas lūpu ādas nepilnības, izlīdzinot plaisiņas un maskējot sīkās grumbiņas uz lūpām.

 • Lai lūpu spīdums turētos ilgāk, pirms tā uzklāšanas ieteicams izmantot lūpu bāzi jeb praimeri.
 • Lai iegūtu precīzas lūpu kontūras, pirms lūpu spīduma var izmantot līdzīgas krāsas kontūrzīmuli.
 • Dienas grimam var izmantot tikai lūpu spīdumu, bet vakara grimam, lai iegūtu iespaidīgāku efektu, to var uzklāt uz lūpu krāsas.


 • Izvēlies un pasūti iemīļotāko zīmolu lūpu spīdumus Drogas interneta veikalā!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Ražotāji piedāvā ļoti lielu lūpu spīdumu izvēli – var izvēlēties gan mitrinošos vai ilgnoturīgos lūpu spīdumus, gan arī lūpu spīdumus ar mirdzošu vai glancētu efektu.

  Lūpu spīdumi var vizuāli nedaudz palielināt lūpas, pateicoties to sastāvā esošajām mirdzošajām daļiņām, kas kliedē gaismu. Ļoti lielu popularitāti ir iemantojuši lūpu apjomu palielinošie lūpu spīdumi, piemēram, ar sarkanā pipara ekstraktu, kas viegli kairina ādu, piešķirot lūpām apjomu.

  Drogas interneta veikalā var pasūtīt dažādu Latvijā iemīļotu zīmolu, piemēram, Catrice, Nyx, Rimmel, ArtDeco un daudzu citu ražotos lūpu spīdumus.