£0.00 Grozs 0

EVELINE Diamond līdzeklis nagu cietināšanai, 12ml

349.167 / Cena par l
   
  358160
   
  Parastā cena 3,35 € 4,19 € 349,17 € / Cena par l   349,17 € / Cena par l
  -   3,35 €   0,84 €
Cena ar DROGAS karti
349,17 € / Cena par l
PVN iekļauts izņemot piegādes izmaksas
Piedāvājums ir spēkā no 02.01.2026 - 31.01.2026
358160
IzmēriIzmērs12 ml
  • 12 ml
         

Atlaides

 
Pērc jebkurus* EVELINE produktus par summu virs 7,99 eiro vienā pirkuma reizē un saņem dāvanu - EVELINE micelāro ūdeni sejai, 400 ml. *Izņemot EVELINE micelāro ūdeni, 400 ml.
 
EVELINE Diamond līdzeklis nagu cietināšanai, 12ml
EVELINE Diamond līdzeklis nagu cietināšanai, 12ml 12 ml
  Parastā cena 3,35 € 4,19 €  
  -   3,35 €   0,84 €

Apraksts

Apraksts

Nagu cietinātājs plāniem, novājinātiem un trausliem nagiem.
Līdzekļa formula, kas satur titāna un dimanta putekļus, izveido uz naga virsmas īpaši cietu pārklājumu, lai pasargātu nagus no trausluma un bojājumiem. Līdzeklis stiprina un rūpīgi mitrina nagus, piešķirot tiem elastību un veselīgu izskatu.
Pateicoties dimanta daļiņām līdzekļa sastāvā, cietinātājs stiprinās plānus un trauslus nagus, veidojot stingru un mirdzošu aizsargslāni un palīdzot novērst nagu šķelšanos un lūšanu.

Uzmanību!
Nepieļaut kontaktu ar acīm. Viegli uzliesmojošs! Tikai ārīgai lietošanai. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietot ja ir alerģija uz kādu no sastāvdaļām. Pirms lietošanas veiciet ādas jutīguma testu 2-3 dienas. Ja parādās alerģiska reakcija, sāpes vai dedzinoša sajūta, pārtrauciet lietošanu. Dermatoloģiski testēts.

Kontaktinformācija:
Edyta Milewska
ul. Żytnia 19, Lesznowola 05-506, Polska
E.Milewska@eveline.com.pl

Sastāvs

Sastāvs

Sastāvs

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Nitrocellulose, Tosylamide/Epoxy Resin, Dimethyl Urea, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylic/Capric Triglyceride, Pistacia Lentiscus Gum, Citric Acid, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Aluminium Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, Diamond Powder, Mek, CI 60725, CI 77891.

Maksājumu metodes

Maksājumu metodes

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka

Piegādes iespējas

Piegādes iespējas

Drogas veikalā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti visā Latvijā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti visā Latvijā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers visā Latvijā

AKCIJA: 02.01-31.01. piegāde ir BEZMAKSAS

 

Atsauksmes EVELINE Diamond līdzeklis nagu cietināšanai, 12ml

3.0

1 atsauksmes

Jaunākās
Jaunākās
Vecākās
Ar augstāko vērtējumu
Ar zemāko vērtējumu
06/08/2021

Atsauksme

Не помогает, только сушит кутикулу вокруг если случайно попасть, мои ногти только хуже стали ломаться и отслаиваться.