Nagu lakas noņēmēji

3 atrastas preces
Atlasīt:

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

2,01 €

Tikai Drogās!

SINCERO SALON-SINCERO SALON līdzeklis gellakas noņemšanai, 150ml-4779022872846-

-26%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

1,03 €

Tikai Drogās!

SINCERO SALON-SINCERO SALON nagu attaukošanas līdzeklis, 50ml-3760247803822-

-26%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

0,96 €

Tikai Drogās!

SINCERO SALON-SINCERO SALON Pure Acetone gela lakas noņēmējs ar acetonu, 50ml-3760247803839-

Nagu lakas noņēmēji


Nagu lakas noņēmējs ir svarīgs kosmētiskais produkts tiem cilvēkiem, kuri iecienījuši nagu lakošanu gan ar klasisko, gan gēla laku. Nagu lakas noņēmēji mīkstina sacietējošo laku, lai to varētu noņemt ātri un efektīvi. Šie kosmētiskie produkti pieejami gan šķīduma, gan arī želeju vai plāksnīšu veidā, kuras tiek piesūcinātas ar lakas noņemšanas līdzekli. Interneta veikalā Drogas vari pasūtīt dažāda veida nagu lakas noņēmējus, kā arī parocīgos nagu lakas korektorus-zīmuļus par draudzīgām cenām. Apskati mūsu piedāvājumu jau tūlīt!


Nagu lakas noņēmējs – ar vai bez acetona


Nagu lakas noņēmēj ir pieejami gan ar acetonu, gan bez acetona, kā arī to sastāvs tiek papildināts ar dažādiem vitamīniem un kopjošajām eļļām. Līdzeklis nagu lakas noņemšanai ar acetonu ļoti ātri izšķīdina un noņem laku, taču acetons var sausināt nagus un padarīt tos trauslākus. Šī iemesla dēļ ļoti iecienīti ir nagu lakas noņēmēji bez acetona, kas izturas pret nagiem maigāk un saudzīgāk, vienlaikus joprojām spējot noņemt laku dažu sekunžu laikā. Arī specifiskā acetona smarža daudziem manikīra cienītājiem liek izvēlēties līdzekļus bez šīs sastāvdaļas. Daudzi ražotāji uzlabo savus produktus, pievienojot tiem eļļas un mitrinošas sastāvdaļas, kas var labvēlīgi ietekmēt nagu stāvokli.


Gēla lakas noņēmējs ilgnoturīga manikīra cienītājiem


Gēla lakas noņēmējs ir svarīgs un neaizstājams produkts tiem cilvēkiem, kuri izmanto gēllakas mājas apstākļos. Lai noņemtu gēla laku, ir vajadzīgs speciāls gelish nagu lakas noņēmējs, ko var pasūtīt interneta veikalā Drogas. Lai netiktu bojāti nagi, Gelish nagu lakas noņemšana ir jāveic ļoti saudzīgi un sekojot noņemšanas līdzekļa ražotāja instrukcijām.

Biežāk uzdotie jautājumi


Nagu lakas noņēmēji ar acetonu ļoti ātri noņem nagu laku, taču var sausināt nagus un padarīt tos trauslākus. Šī iemesla dēļ daudzi pircēji izvēlas līdzekļus nagu lakas noņemšanai bez acetona, kas ir maigāki un saudzīgāki, taču tikpat ātri spēj izšķīdināt un noņemt lakas pārklājumu.

Jā, ja izvēlies noņemt gēla laku mājās, šai procedūrai ir jāizmanto speciāls gelish lakas noņēmējs un obligāti ir jāseko ražotāja instrukcijai gēla lakas noņemšanai, lai netiktu bojāti nagi.

Interneta veikalā Drogas var pasūtīt līdzekļus nagu lakas noņemšanai gan šķīduma veidā, gan arī plāksnīšu veidā, kā arī nagu lakas korektorus-zīmuļus. Piedāvājumā ir arī speciālie gēla nagu lakas noņēmēji, kas paredzēti hibrīdlaku vai biogēla noņemšanai, kā arī līdzekļi nagu attaukošanai.