Nagu lakas

1 atrastas preces
Atlasīt:

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

Tikai Drogās!

LUMENE-LUMENE Pure Gloss nagu laka, 5ml-6412600861457-

Nagu lakas

Nagu lakas plašā toņu un formulu piedāvājumā


Ja vēlies iegādāties nagu lakas internetā par pieņemamām cenām, tad Drogas interneta veikals ir tava īstā izvēle. Nagu laka un nagu lakošana ir kļuvusi par neatņemamu tēla sastāvdaļu lielai daļai no mums. Tāpēc Drogas e-veikala plašajā nagu laku piedāvājumā atradīsi simtiem dažādu toņu gan klasiska manikīra, gan aktuālāko nagu dizaina ideju īstenošanai. Tāpat varēsi izvēlēties nagu laku sava iecienītākā nagu krāsojuma efekta iegūšanai – matētas, perlamutra vai hologrāfiska efekta lakas. Kāds ir tavs iecienītākais nagu lakošanas veids? Tāpat kā nagu laku toņi, arī laku formulu klāsts ir bagātīgs. Tev atliek vien izvelēties, vai sniedz priekšroku klasiskajām, ātri žūstošajām vai ilgnoturīgajām nagu lakas formulām.


Nagu lakas bāzes ilgnoturīgam manikīram


Nagu lakas bāzes ir nagu kosmētikas produkti, kas uzlabo ikvienu mājas apstākļos veiktu manikīru. Tieši pateicoties kvalitatīvam bāzes pārklājumam, nagu laka vieglāk klāsies un izskatīsies lieliski, kā arī kalpos daudz ilgāk. Nagu laku bāzes ir īpaši izstrādātas ne tikai atšķirīgiem nagu tipiem, bet arī dažādu nagu problēmu novēršanai – trausliem nagiem, sausiem nagiem un mīkstiem nagiem. Taču bāzes galvenais uzdevums ir sniegt labāku lakas saķeri ar naga virsmu, nostiprināt nagu, uzlabot nagu lakas klāšanos un žūšanas laiku.

Biežāk uzdotie jautājumi


Lai iegūtu skaistu un ilgnoturīgu manikīru mājas apstākļos, ieteicams izvēlēties ātri žūstošās nagu lakas vai klasiskās nagu lakas ar nagu lakas bāzes uzklāšanu. Šie produkti ievērojami atvieglo manikīra veikšanu, samazinot nagu lakošanas laiku un kļūdu pielaušanas iespējas.

Trausliem un viegli lūstošiem nagiem var izvēlēties ikvienu nagu lakas formulu. Taču, lai stiprinātu nagus un uzlabotu nagu lakas noturību, ieteicams izvēlēties piemērotu nagu lakas bāzi.

Nagu lakas bāzes lietošana atvieglo manikīra veikšanu mājas apstākļos, sagatavojot nagus vienmērīgai lakas uzklāšanai. Tāpat īpašā bāzes formula uzlabo lakas saķeri ar naga virsmu un paātrina žūšanu, paildzinot nagu lakas noturību.

Drogas e-veikala sortimentā atradīsiet nagu lakas un nagu laku bāzes no tādiem iecienītiem ražotājiem kā Rimmel , Essence, Rival De Loop un daudziem citiem.