30%35%
Cena tikai e-veikalā! AKCIJA
HOLIKA HOLIKA HOLIKA HOLIKA Clean Up Lip&Eye līdzeklis kosmētikas noņemšanai, 30ml 30 ml

HOLIKA HOLIKA Clean Up Lip&Eye līdzeklis kosmētikas noņemšanai, 30ml

  547727
   
2,09 € 69,67 € l   2,99 €
1,95 € 65,00 € l
Cena ar DROGAS karti
69,67 € / Cena par l
PVN iekļauts izņemot piegādes izmaksas
Piedāvājums ir spēkā no 03.06.2025 - 02.07.2025 ( 3 ) atsauksmes547727
Izmēri30 ml
  • 30 ml
      2,99 €   € 69,67/L

Atlaides

03.06.2025-02.07.2025
PIELIETOJUMS

Drogas veikali. AKCIJA: 03.06.-02.07. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti. AKCIJA: 03.06.-02.07. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti. AKCIJA: 03.06.-02.07. piegāde ir BEZMAKSAS

Rādīt vairāk

Venipak kurjers. AKCIJA: 03.06.-02.07. piegāde ir BEZMAKSAS

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka

Apraksts

Līdzeklis kosmētikas noņemšanai maigi šķīdina kosmētiku un saudzīgi attīra ādu pat no visnoturīgākajiem, arī ūdensnoturīgajiem, kosmētikas līdzekļiem. Divu fāžu šķidrums ar damaskas rožu ekstraktu un ogu kompleksu (kazenes, dzērvenes, acai un mellenes), izšķīdina un viegli noņem skropstu tušu, acu laineri, ēnas no acu plakstiņiem, kā arī jebkuru noturības lūpu krāsu vai spīdumu no lūpām.
Olīvu ekstrakts lieliski mīkstina sausu un jutīgu ādu, aizsargā to no priekšlaicīgas novecošanās un izbalēšanas. Olīveļļa normalizē šūnu apgādi ar skābekli, neitralizē UV starojuma negatīvo ietekmi, mazina apkārtējās vides negatīvo ietekmi.

Uzmanību!
• Ja lietošanas laikā vai pēc lietošanas rodas tādi simptomi vai blakusparādības kā izsitumi, pietūkums, nieze vai kairinājums, konsultējieties ar ārstu.
• Tikai ārīgai lietošanai.
• Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
• Nelietot uz bojātas vai iekaisušas ādas ar atvērtām brūcēm.
• Izvairīties no saskares ar acīm.

Kontaktinformācija:
Nordic Beauty OÜ
Viljandi mnt. 75/1, Õssu, 61713, Tartumaa, Estonia
info@holikaholika.ee

  547727

Sastāvs

Water, Cyclopentasiloxane, Cetyl Ethylhexanoate, Isododecane, Dipropylene Glycol, Rosa Damascena Flower Water, Rosa Damascena Extract, Sodium Chloride, Caprylyl/Capryl Glucoside, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Alcohol Denat., 1,2-Hexanediol, Benzophenone-9, Ethylhexylglycerin, CI 19140, CI 17200, Phenoxyethanol, Fragrance.

Atsauksmes HOLIKA HOLIKA Clean Up Lip&Eye līdzeklis kosmētikas noņemšanai, 30ml

5.0 No 3 atsauksmēm
22/12/2024

Ļoti maigs un patīkams

Smarža ir viegla un patīkama. Līdzeklis ļoti labi un viegli notīra dekoratīvo kosmētiku. Pērku atkārtoti. ❤️

03/12/2024

iesaku

Ļoti labs līdzeklis, maigs un efektīvs, iesaku!

ligaj

29/04/2024

Atsauksme

ļoti labs līdzeklis par tādu naudu. nav nekādas smaržas, kosmētiku noņem ļoti maigi un vieglu, arī nekādas dedzināšanas sajūtas nav.