Veļas mazgāšanas līdzekļi

1 atrastas preces
Atlasīt:

-25%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

12,89 €

MINI RISK-MINI RISK Color Veļas mazgāšanas līdzeklis, 2,65kg-7310181513170-

Veļas mazgāšanas līdzekļi


Tādi veļas mazgāšanas līdzekļi kā veļas pulveris, veļas mazgāšanas kapsulas, šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi ir svarīgas saimniecības preces, ar kuru palīdzību mēs iegūstam tīru, smaržīgu un koptu veļu. Svarīgākais ir izvēlēties auduma krāsai un veidam piemērotāko mazgāšanas līdzekli, kā arī iegādāties saudzīgos zīdaiņu vai bērnu veļas mazgāšanas līdzekļus. Apskati mūsu plašo produktu piedāvājumu un pasūti sev un savai ģimenei piemērotāko līdzekli jau tūlīt!


Veļas pulveris, kapsulas, šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi


Ko labāk izmantot – veļas pulveri, veļas kapsulas vai šķidros mazgāšanas līdzekļus? Tā kā visi šie veļas mazgāšanas līdzekļi efektīvi iztīra traipus, rūpīgi izmazgā veļu un saglabā auduma krāsas spilgtumu vai baltumu, tad ikviens var izvēlēties sev piemērotāko līdzekļa veidu pēc savām vēlmēm. Veļas pulveris ir klasisks veļas mazgāšanas līdzeklis, savukārt daudzi labprātāk izmanto veļas kapsulas vai šķidros līdzekļus, piemēram, želejas.


Bērnu veļas mazgāšanas līdzekļi


Zīdaiņu un bērnu veļas mazgāšanas līdzekļi ir hipoalerģiski, bez krāsvielām, konservantiem un citām agresīvām sastāvdaļām. Veļas pulveris zīdaiņiem un citi bērnu veļas mazgāšanas līdzekļi efektīvi iztīra traipus, taču nekairina ādu un ir piemēroti arī alerģiskiem cilvēkiem.


Veļas mazgāšanas līdzekļi interneta veikalā Drogas


Visi labākie veļas mazgāšanas līdzekļi plašā izvēlē e-veikalā Drogas! Mūsu interneta veikalā Tu vari pasūtīt mazgāšanas līdzekļus:


 • baltiem un krāsainiem audumiem;
 • melniem audumiem;
 • jutīgai ādai un alerģiskiem cilvēkiem;
 • bērnu un zīdaiņu veļai;
 • smalkiem un vilnas audumiem;
 • sporta apģērbiem;
 • mazgāšanai ar rokām;
 • kā arī universālos veļas mazgāšanas līdzekļus.

 • Apskati mūsu piedāvājumu un liec grozā piemērotākos produktus – veļas pulveri, veļas kapsulas vai šķidros veļas mazgāšanas līdzekļus no sava iecienītākā zīmola, kā arī neaizmirsti par veļas mīkstinātāju, kas ne tikai mīkstinās veļu, bet arī piešķirs tai burvīgu aromātu!
  Biežāk uzdotie jautājumi


  Interneta veikalā Drogas ir pieejami tādi veļas mazgāšanas līdzekļi kā veļas pulveri, veļas kapsulas, šķidrie mazgāšanas līdzekļi, kā arī bērnu un zīdaiņu veļas mazgāšanas līdzekļi no visiem populārākajiem zīmoliem.

  E-veikalā Drogas Tu atradīsi veļas mazgājamos līdzekļus – pulverus, veļas mazgāšanas kapsulas un citus mazgāšanas līdzekļus no tādiem pasaulē atzītiem zīmoliem kā Ariel, Persil, Lenor, Vanish un citiem.

  Alerģiskiem cilvēkiem ieteicams izvēlēties hipoalerģisku veļas pulveri bez smaržvielām, krāsvielām, fosfātiem un citām agresīvām sastāvdaļām. Tāpat ir jāpievērš uzmanība, vai veļas pulveris ir dermatoloģiski pārbaudīts. Cilvēki ar alerģijām un jutīgu ādu var izvēlēties eco veļas mazgāšanas līdzekļus vai veļas pulveri, kas paredzēts bērnu un zīdaiņu veļas mazgāšanai tā saudzīgā sastāva dēļ.