
- 200 ml 4,49 € € 17,95/L
Atlaides
01.02.2025-02.03.2025
Drogas veikali. AKCIJA: 01.02 - 02.03. piegāde ir BEZMAKSAS

Omniva pakomāti. AKCIJA: 01.02 - 02.03. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak pakomāti. AKCIJA: 01.02 - 02.03. piegāde ir BEZMAKSAS

Venipak kurjers. AKCIJA: 01.02 - 02.03. piegāde ir BEZMAKSAS

Norēķinu karte (arī Apple Pay mobilajām ierīcēm)

Internetbanka
Apraksts
Izsmidzināms kopjošs līdzeklis ar argana eļļu, bambusa eļļu un aprikožu kauliņu eļļu bojātiem un sausiem matiem.
Augstas kvalitātes divfāžu sastāvs ar 3 reizes lielāku argana elļas, bambusa eļļas un aprikožu kauliņu eļļas kompleksu palīdz intensīvi kopt un aizsargāt bojātus, sausus matus, kuriem ir tendence uz šķelšanos, kā arī atvieglo ķemmēšanu.
Lietošana: pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Izsmidziniet uz mitriem vai sausiem matiem, neizskalojiet.
456734
Sastāvs
Aqua, Cyclopentasiloxane, Polysorbate 20, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Parfum, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol,Citric Acid, Sodium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool,Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-isomethyl Ionone, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, CI 47005, CI 16035.
Atsauksmes ISANA Anti-Frizz izsmidzināms kondicionieris matiem, 200ml
Atsauksme
Ļoti stipra, bet patīkama smarža. Atstāj mazliet ķēpīgu sajūtu matos, ja iepūš pārāk daudz. Matus padara pēc izskata veselīgākus, sastāvs ir labs.
Atsauksme
Īsti nesajutu nekādu efektu