Ādas kopšanas līdzekļi


Ādas kopšanas līdzekļi, kas atbilst lietotāja ādas tipam un vajadzībām, un to pareiza un regulāra lietošana padara ādu koptu, starojošu un veselīgu. Tā ka āda ir mūsu veselības stāvokļa un vecuma spogulis, ir svarīgi pievērst uzmanību tās efektīvai kopšanai. Ādas kopšana nav tikai rūpes par ādu ikdienā – tas ir arī ieguldījums ilgtermiņā, jo kvalitatīvi ādas kopšanas līdzekļi palīdz cīnīties ar priekšlaicīgas novecošanās pazīmēm, ādas dehidrāciju, smalku grumbiņu parādīšanos, pigmentācijas plankumu veidošanos. Apskati mūsu interneta veikala Drogas plašo ādas kopšanas līdzekļu klāstu, izvēlies piemērotākos produktus, veic pasūtījumu un sāc rūpēties par savu ādu!


Kādus ādas kopšanas līdzekļus izvēlēties?


Bieži vien, izvēloties ādas kopšanas līdzekļus, liela uzmanība tiek pievērsta sejas kopšanas līdzekļu izvēlei, no kuriem svarīgākie ir produkti sejas ādas attīrīšanai, tonizēšanai un mitrināšanai. Taču tikpat svarīgi ir izvēlēties arī piemērotus līdzekļus ķermeņa kopšanai, jo arī ķermeņa āda izjūt vajadzību pēc pastāvīgas mitrināšanas un barošanas. Izvēlies ķermeņa sviestus, pieniņus, krēmus, roku un kāju kopšanas līdzekļus, lai palutinātu savu ādu, it īpaši ziemas periodā. Arī tādi ādas kopšanas līdzekļi kā dažādi dušas un vannošanās produkti ir svarīgi ādas attīrīšanai un lutināšanai. Vasaras periodā it sevišķu uzmanību pievērs līdzekļiem, kas pasargās Tavu ādu no kaitīgajiem saules stariem.


Ādas kopšanas ieteikumi


Ādas kopšana ir svarīga jebkurā vecumā. Izvēloties ādas kopšanas līdzekļus, ir svarīgi tos piemeklēt atbilstoši savai vecuma grupai un arī ādas tipam.

Sausai ādai nepieciešama gan mitrināšana, gan barošana, tāpēc ieteicami tādi ādas kopšanas līdzekļi kā biezākas tekstūras krēmi, mitrinošas un barojošas maskas, kā arī produkti, kas satur hialuronskābi, glicerīnu, dažādas eļļas, piemēram, mandeļu vai olīvu eļļu.

Taukainai ādai ieteicami vieglākas tekstūras ādas kopšanas līdzekļi kā gēli, fluīdi, vieglas tekstūras krēmi, kā arī produkti, kas satur hialuronskābi, glicerīnu, cinku, salicilskābi.

Arī normālai ādai ir nepieciešama rūpīga sejas ādas attīrīšana, dažādu toniku izmantošana, kas normalizē ādas pH līmeni, kā arī mitrināšana, ko panāk ar dažādu krēmu palīdzību. Uz nakti var izmantot nakts sejas masku intensīvākai ādas mitrināšanai vai barošanai.

Kombinēta ādas tipa īpašniekiem ieteicams sejas taukainajām ādas zonām izmantot matējošos un dziļi attīrošos līdzekļus, piemēram, maskas ar mālu. Savukārt sausajām ādas zonām – mitrinošus ādas kopšanas līdzekļus.

Arī jutīgai, dehidrētai, nobriedušai ādai ir nepieciešami savi ādas kopšanas līdzekļi. Piemēram, jutīgai ādai ieteicami produkti, kuru sastāvā ir alantoīns, bisabolols, B5 vitamīns, savukārt dehidrētai ādai – ādas kopšanas līdzekļi, kas satur mitrinošas sastāvdaļas kā hialuronskābe vai skvalāns, kas notur mitrumu ādā. Tāpat izšķir arī anti-age ādas kopšanas produktus, kas piemēroti nobriedušai ādai, un produktus, kas ir īpaši izstrādāti vīriešu ādas kopšanai.

Nākamais nosacījums pēc piemērotāko ādas kopšanas līdzekļu izvēles ir ādas kopšanas regularitāte. Mājās ādas kopšana jāveic katru dienu. Svarīgi ir atcerēties arī ādas kopšanas līdzekļu lietošanas secību – vispirms āda ir jāattīra, tad jātonizē un tikai tad jāmitrina vai jābaro, izmantojot katram solim piemērotākos produktus. Papildus šiem soļiem ir ieteicams ādu atbrīvot no atmirušajām šūnām, izmantojot, piemēram, skrubi vai pīlingu (tas attiecas ne tikai uz sejas, bet arī visa ķermeņa ādu), kā arī izmantot dažādas sejas maskas, kas piemērotas konkrētām ādas vajadzībām. Ir pietiekami, ja šīs procedūras tiek veiktas 1-2 reizes nedēļā.


Ādas kopšanas līdzekļi Drogas interneta veikalā


Lai Tava sejas un ķermeņa āda izskatītos skaisti un veselīgi katru dienu, piedāvājam Tev visplašāko ādas kopšanas līdzekļu klāstu – no sejas un acu krēmiem līdz dušas želejām, dezodorantiem un sauļošanās kosmētikai. Šajā sadaļā Tu atradīsi visu nepieciešamo, lai rūpētos un lutinātu savu ādu no dienas dienā. Īpašu uzmanību esam veltījuši arī vīriešu sejas un ķermeņa kopšanas kosmētikai. Apskati produktus, liec grozā savus favorītus un priecājies par labi koptu un starojošu ādu, ko palīdzēs iegūt pareizi izvēlēti ādas kopšanas līdzekļi!
Biežāk uzdotie jautājumi


Ādas kopšanas līdzekļu klāsts ir ļoti plašs – tie ir gan produkti sejas attīrīšanai, tonizēšanai, mitrināšanai, barošanai, gan arī kopjošie līdzekļi ķermenim, sākot no dušas želejām līdz pat sauļošanās produktiem.

Ziemas periodā gan sejas, gan ķermeņa ādas kopšanai ir ļoti liela nozīme, jo aukstā laika un temperatūras maiņas dēļ rodas dažādas ādas problēmas, piemēram, izteikts ādas sausums. Lai no tā izvairītos, nepieciešama efektīva ādas kopšana ziemā. Šajā periodā ieteicams:

  • nemazgāties pārāk karstā ūdenī, lai nesausinātu ādu vēl vairāk;
  • izvairīties no pārlieku sārmainu ziepju lietošanas;
  • izvēlēties maigus ādas attīrīšanas un kopšanas līdzekļus.

Drogas interneta veikalā Jūs varat pasūtīt ādas kopšanas līdzekļus sejai, ķermenim, sauļošanās kosmētiku, dezodorantus, kā arī ādas kopšanas līdzekļus vīriešiem.

Drogas interneta veikalā ir pieejami sieviešu un vīriešu ādas kopšanas līdzekļi no populāriem un pasaulē atzītiem zīmoliem, tādiem kā Bioderma, Garnier, Nivea, L’Oreal un citiem zīmoliem.

Ādas kopšanas līdzekļi no Latvijas zīmoliem, tādiem kā Madara, Dzintars un Bio2You, ir pieejami interneta veikalā Drogas.