Sejas tīrīšanai

2 atrastas preces
Atlasīt:

-15%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

BIOVENE-BIOVENE Salicylic Super Cleanser attīrošs līdzeklis sejas un ķermeņa ādai, 200ml-8436575095233-

-15%

Drogas Pastāvīgo Klientu programma

Īpaša cena

BIOVENE-BIOVENE Glycolic Dream Cleanser attīrošs līdzeklis sejas un ķermeņa ādai, 200ml-8436575095257-
03.03 - 02.07
5,99 €
5,09 €
25,45 € / l
Member Card

25,45 €/l

Sejas tīrīšanas līdzekļi


Sejas tīrīšanas līdzekļi ir svarīgi ādas kopšanas produkti, kuri nepieciešami ikdienā – arī tiem, kuri nelieto dekoratīvo kosmētiku. Regulāra un pareiza sejas attīrīšana ļauj uzturēt skaistu un veselīgu ādu. Katru dienu uz mūsu sejas uzkrājas atmirušās ādas šūnas, putekļi, sebums jeb ādas tauki, kosmētikas daļiņas, kā arī citi netīrumi, tāpēc, ja regulāri netīrīt savu sejas ādu, tās stāvoklis var ievērojami pasliktināties. Lai tas nenotiku, nepieciešama ikdienas sejas ādas attīrīšana un kvalitatīvi sejas tīrīšanas līdzekļi, kurus plašā piedāvājumā atradīsi interneta veikalā Drogas. Apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies piemērotākos produktus tīras un skaistas ādas iegūšanai!


Kāpēc vajadzīga sejas attīrīšana?


Sejas attīrīšana ir viens no rīta un vakara sejas kopšanas rituāla pamatposmiem. Pat, ja netiek lietota dekoratīvā kosmētika, uz sejas paliek sejas krēma vai seruma atlikumi, atmirušās šūnas, putekļu daļiņas. Tieši tāpēc ir svarīgi seju rūpīgi attīrīt, lietojot šim sejas ādas kopšanas posmam atbilstošākos produktus. Kādi tie ir?

  • Želejas vai putas sejas mazgāšanai,
  • Attīrošie krēmi, losjoni, pieniņi;
  • Sejas toniks;
  • Attīrošās eļļas;
  • Micelārais ūdens;
  • Skrubis sejai;
  • Attīrošās salvetes sejai;
  • Pīlings sejai, kā arī citi sejas tīrīšanas līdzekļi.

Ja netiek veikta regulāra un pareiza sejas attīrīšana, var rasties vairākas problēmas ar ādu, tostarp ādas nevienmērīgums, blāva sejas krāsa, pūtītes, kā arī citas ādas problēmas. Pat visdārgākie ādas kopšanas produkti nespēj veikt savu uzdevumu, ja āda nav pietiekami labi attīrīta.


Sejas attīrīšanas soļi


Lai sejas āda izskatītos labi, ir svarīgi izvēlēties savam ādas tipam atbilstošus sejas tīrīšanas līdzekļus, kā arī veikt pareizu ādas attīrīšanas secību. Ja lieto dekoratīvo kosmētiku, pirmais solis ir kosmētikas noņemšana ar micelāro ūdeni, pieniņu vai eļļu kosmētikas noņemšanai. Kosmētika jānoņem gan no acīm, gan sejas, gan lūpām. Otrais solis ir sejas mazgāšana – šeit ir nepieciešami atbilstoši sejas mazgāšanas līdzekļi kā želejas vai putas sejas mazgāšanai. Trešais solis ir ādas tonizēšana – tāpēc Tev būs nepieciešams sejas toniks, kas atjauno ādas pH līdzsvaru un sagatavo ādu citu sejas kopšanas produktu uzklāšanai. Pēc tonizēšanas āda ir jāmitrina, izmantojot atbilstošus serumus vai sejas krēmus. Dažas reizes nedēļā ir ieteicams veikt dziļāku ādas attīrīšanu, izmantojot tādus līdzekļus kā skrubjus, pīlingus vai attīrošās maskas.

Ja Tev ir nepieciešami efektīvi sejas mazgāšanas un sejas attīrīšanas līdzekļi, apskati interneta veikala Drogas piedāvājumu un pasūti savām ādas vajadzībām piemērotākos produktus, lai Tava āda vienmēr būtu tīra, svaiga un starojoša!
Biežāk uzdotie jautājumi


Ikdienas lietošanai ieteicami tādi sejas tīrīšanas līdzekļi kā micelārais ūdens, pieniņš vai eļļa kosmētikas noņemšanai, ja tiek lietota dekoratīvā kosmētika, sejas mazgāšanas līdzekļi kā želeja vai putas, kā arī sejas toniks, lai tonizētu ādu un atjaunotu tās pH līdzsvaru.

Sejas attīrīšanas līdzekļus vislabāk ir izvēlēties atbilstoši savam ādas tipam. Piemēram, taukainam ādas tipam ir ieteicamas želejas sejas mazgāšanai, savukārt jutīgai vai sausai ādai maigas sejas putas.

Interneta veikalā Drogas plašā piedāvājumā ir pieejami tādi sejas attīrīšanas līdzekļi kā micelārais ūdens, želejas un putas sejas mazgāšanai, sejas toniki un losjoni, skrubji sejai, salvetes dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, kā arī citi sejas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi.