2022. gada grima tendences

Šī gada aktuālās grima tendences ir košas, kreatīvas un visnotaļ uzmanību piesaistošas. Viena no karstākajām aktualitātēm ir spīdumi visur – matos, uz ķermeņa, plakstiņiem un lūpām. Šogad grimā dominē acu grims, kurā izmantoti dažādi futūriskas formas laineri un ēnas kombinācijā ar tādām spilgtām krāsām kā elektriski zila, rozā, dzeltena, laima zaļa un “baby blue” jeb bēbīšzilā.    

ACIS

Jau aizgājušajā sezonā izvēlējāmies akcentēt acis, jo tikai tās pandēmijas laikā bija redzamas aiz maskas. Arī šogad uzsvars ir uz acīm, taču jau citā, attīstītākā līmenī. To ietekmējis seriāla Euphoria un platformas Tiktok popularitātes pieaugums.

Kristāliņi un pērlītes kļuva aktuāli jau 2021. gadā Tiktok platformā, un šosezon tie tika manīti modes nedēļās, pārtopot par vispasaules trendu.

Lai pievienotu kristālus savam acu grimam, pielīmē tos ar skropstu līmi, piemēram, Catrice Lash Glue.

Catrice Lash Glue skropstu līme

Kreatīvs laineris futūriskās līnijās, dažādās košās un pasteļkrāsās, bet jo īpaši – elektriski zila, laima zaļa, bēbīšzila, dzeltena un rozā.

Visplašākais krāsaino laineru vai zīmuļu klāsts atrodams NYX zīmola sortimentā.

Melna dubultā acu līnija būs īpaši iecienīta monohroma grima entuziastiem, kas arī vēlas izmēģināt 2022. gada tendences, taču baidās eksperimentēt ar krāsām. Tāpat modē melns laineris, kas novilkts virs locījuma līnijas un interpretē 60. gadu modi.

Bronzīgas, dūmakainas ēnas jeb “smokey eyes” būs lielisks izskats dāmām, kas ikdienā ar dekoratīvo kosmētiku ir uz “jūs”. Tam nepieciešami vien 2-3 toņi, otiņa un 5 minūtes laika. Lai iegūtu smokey eyes, noderēs Catrice Pro acu ēnu palete.

“Winged glitter eye” jeb mirdzošs plakstiņš ar izliekumu. Aktuālo tendenču kontekstā spīdumi ir būtisks šī gada atslēgas vārds. Maksimālai noturībai uzklāj spīdumu līmi, tai virsū spīdumus. Izmēģini NYX glitter brillants + NYX glitter primer.

Aktuālākā acu ēnu tendence šogad – ieklāt tās plakstiņa iekšējā un ārējā stūrītī, atstājot  vidus daļu tukšu vai ar mirdzumu.

ĀDA

Runājot par bāzes kosmētiku, aktuāla ir dabiska izskata āda, kurā varam saskatīt esošās nepilnības. Tas nozīmē plānus, vieglas sedzamības produktus, kurus fiksē ar minerālu birstošo pūderi.

Modē ir koriģēt sejas ovālu ar koraļļu krāsas vaigu sārtumu, līdz ar to samazinot vēsi brūnā konturētāja lietošanu. Sārtums vaigos piešķir veselīgu izskatu, kas iet roku rokā ar plaukstošo ādas kopšanas nozari. Pēdējos gados arvien aktuālāk kļuvis izmantot tieši krēmveida produktus, kas izskatās dabiskāk. Izmēģini pigmentēto NYX Sweet Cheeks tonī Coralicious.

Populāri  lietot 1 produktu, kas pilda vairākas funkcijas. Iepriekšminētais krēmveida vaigu sārtums var kalpot arī kā acu ēnas, lūpu krāsa. Tā ir lieliska iespēja ekonomēt laiku, līdzekļus un vietu somiņā.

LŪPAS

Lūpu galvenā tendence ir likt tām izskatīties vizuāli lielākām. To var panākt ar spīdumu, apvilkt pāri līnijai kā 90. gados vai izmantot koši sarkanos toņus.

“Karsts trends” šobrīd ir “glossy lips” jeb spīdīgas lūpas. Mūsu favorīts ir Essence Extreme Shine Volume tonī Crystal Clear, kas pārvērtīs Tavas jau esošās lūpu krāsas modīgajā glossy lips izskatā.

Ja labprātāk izvēlies matētu finišu, tad iesakām 90. gadu modeļu iedvesmotas lūpas –  tās ir brūnas ar vēl tumšāku brūnu lūpu līniju.  

Spilgtākā 2022. gada lūpu tendence ir koraļsarkanas, oranžsarkanas un ogu krāsas lūpas. Tās var uzklāt “overline” jeb nedaudz pāri līnijai vai arī uzklāt krāsu tikai lūpu vidus daļā, viegli izpludinot uz ārpusi. Ilgnoturīgam rezultātam rekomendējam Maybelline Super Stay Matte Ink tonī Artist (ogu) un Heroine (oranžsarkanais).

Mēs vēlamies redzēt arī Tavu aktuālo 2022. gada makeup izskatu! Dalies ar mums platformās Instagram, Tiktok, ietagojot @drogaslatvija, un lietojot tēmturi #atradudrogās.