Ceļvedis skropstu tušas izvēlē

Skropstu tuša noteikti ir tas dekoratīvās kosmētikas produkts, kuru atrast teju ikvienas dāmas kosmētikas somiņā. Tomēr – kā neapjukt plašajā skropstu tušu piedāvājumā? Piedāvājam Tev ērtu ceļvedi, kas ļaus izvēlēties tieši Tev piemērotāko tušu atkarībā no efekta, ko vēlies iegūt – atliektas, pagarinātas vai apjomīgas skropstas.

L’Oreal Paris skropstu tušas

Air Volume

Piešķir skropstām valdzinošu apjomu un kuplumu, nepadarot tās smagas. Mīksta sariņu birstīte rūpīgi pārklāj katru skropstu. Viegla kā gaiss formula nodrošina izteiksmīgu skatienu un satriecošu efektu ar noturību līdz pat 24 stundām. Neizsmērējas un neveido tušas kamoliņus.

Bambi Eye

Smalki atdala un atliec skropstas, uzreiz izceļot acu skatienu, veidojot kuplu apjomu un optisku, acis atverošu efektu. Atliecošās birstītes sariņi satver katru skropstu, pārklājot tās ar intensīvi melno toni, acumirklī piešķirot tām pasakainu izliekumu. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, uzklājiet skropstu tušu dinamiskām, augšupejošām kustībām.

Telescopic

Pagarina un atdala skropstas, nodrošinot maksimāli intensīvu skropstu izskatu. Augstas precizitātes elastīga birstīte un piesātināti melnā formula piešķir skropstām teleskopisku garumu.

Volume Million Lashes

Padara skropstas īpaši biezas un piešķir tām apjomu bez tušas kamoliņiem. Silikona birstīte ar daudziem sariņiem nodrošina perfektu skropstu atdalīšanu, bet formula, kas bagātināta ar vērtīgām eļļām, rūpējas par skropstām.

Paradise

Pagarina skropstas un padara tās kuplākas. Piesātināti melna krēmveida formula ir bagātināta ar rudzupuķu ekstraktu un barojošo rīcineļļu skropstu kopšanai. Īpaši maiga klasiskā sariņu birstīte rūpīgi noklāj katru skropstu.

Maybelline New York skropstu tušas

Curl Bounce

Uzloka skropstas un padara tās kuplākas. Inovatīva vegāniska formula saglabā noturību līdz pat 24 stundām. Izliektā birstīte precīzi atdala skropstas un nodrošina vienmērīgu uzklāšanu bez tušas kamoliņiem

The Falsies

Laminētu skropstu izskats bez procedūras salonā. Nodrošina paceltu, uzliektu un pagarinātu skropstu efektu. Dubulti izliekta birstīte padara skropstu tušas uzklāšanu vieglu un patīkamu. Formula satur bišu un karnaubas vaskus un kopjošu hohobas eļļu, lai efektīvi barotu un koptu skropstas. Noturība līdz 16 stundām.

Lash Sensational

Piešķir skropstām kuplumu un atdala tās. Vēdekļveida birstīte ar dažāda garuma sariņiem palīdz ievērojami palielināt skropstu apjomu un piešķir tām vēdekļa efektu. Formula, kas bagātināta ar mežrozīšu eļļu, sniedz barojošu efektu skropstām.

Sky High

Pagarina skropstas un palielina to apjomu līdz pat 24 stundām. Elastīga konusa formas birstīte viegli aizsniedz katru skropstu. Tušas formula ir bagātināta ar bambusa ekstraktu un bišu vasku, kas baro un kopj skropstas.

Colossal

Piešķir skropstām kuplumu. Kolagēna formula ar īpaši melniem pigmentiem nodrošina intensīvu skropstu apjomu. Mega-birstīte ļauj efektīvi uzklāt tušu un precīzi atdalīt skropstas, padarot acu grimu izteiksmīgu.